Jak to se mnou vypadá

4. března 2013 v 15:41 | The VelííQ |  Deníček
Nepsala jsem tak dlouho, že nevím, čím mám začít. Tak třeba, jsem pořád zamilovaná do toho kluka z dovolené? Myslím, že ano. Víte, asi v lednu mě popadlo takové divné nutkání mu napsat. Že to prostě musím zkusit. Dokonce jsem si o tom promluvila i s bratránkem, kterému děkuju, i když si to asi nepřečte (na 99.9%), ale je skvělej. Noo... Jednou, když byl Vojta (ne ten bratránek) online, otevřela jsem si to okno a prostě na to několik minut zírala, ale nedokázala jsem nic napsat. Tak jsem poslala mé nejlepší kámošce heslo, ať mu napíše za mě. Udělala to. -_- :D


Já vím, jsem blbá, že jsem ji o to požádala, ale tak co, stalo se. Ukázalo se tam, že si to přečetl a najednou byl offline. Ani nevíte, jak v prdeli jsem byla. Chvíli nic, prostě jsem na to zírala a čekala, že se to opět změní na online. Uběhlo několik minut, to už mi začaly týct slzy a byla jsem si jistá, že neodepíše. Začala jsem se nehorázně třást a nemohla jsem se uklidnit. Fakt jsem byla v loji. Zní to asi stupidně, ale prostě... Jsem do něj zamilovaná několik let, za tu dobu jsem mu napsala jen jednou hned po dovolené a to asi dvě věty.

No, nakonec odepsal. :D Ale asi čtvrt hodiny po té jsem se stejně klepala, to už spíš z nervozity, abych něco neposrala. Psali jsme si asi hodinu, a bylo to fajn. Uklidňoval mě ohledně přijímaček, no prostě zlatíčko :3 :D Ne, dělám si srandu, ale nečekala jsem to. Odpovídal vždycky několika větama, ne jednoslovně nebo tak, za což jsem byla fakt ráda.

Pak jsem mu asi napsala po dvou týdnech a to už to fajn nebylo. Sice odpovídal, ale nevím, jestli jsem načla blbý téma, ale prostě po chvíli jsme si přestali psát, už se mi ani psát s ním nechtělo. Najednou to přešlo. Není to divný?

Nevím, jestli mu budu ještě psát. Možná po přijímačkách se mu pochlubím, jak jsem dopadla. Jestli bude s čím. :D Ne nevím, je to jedno.

Jinak v té olympiádě z ČJ jsem se dostala do krajského kola. Měla jsem nejlepší část, kde jsme měli odpovídat a tak, ale podělala jsem sloh. To bude tím, že jsem vážně dlouho nic nepsala. Takže nemáte nějaké zajímavé téma? Že bych se na to pokusila něco napsat... Ale no, vůbec mi to nejde.

Dál... Musím přiznat, že mě chytla letošní superstar. Když to letos začalo, říkala jsem si, že na to čumět nebudu, že to je blbost, ale když já už tam mám prostě favorita... -_- :D Já vím, jsem blbá. A jsem asi jediná, ale mně přijde, že letos jsou tam fakt dobrý zpěváci oproti minule. I když asi jen můj dojem.

Taky mám blbou zprávu, rozbil se nám notebook, takže nemůžu překládat. -_- Teda, teoreticky bych mohla na počítači, jenže ten je pomalej a jak se na něm střídáme celá rodina, tak bych nic nestihla. Takže momentálně koukám hlavně na video od Gogouše :3, čučím na dorama a poslouchám pínsničky. Nic důležitýho. :D

Tak se mějte :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni :P

Upssss... 100% (192)

Komentáře

1 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | E-mail | 5. března 2013 v 17:20 | Reagovat

Tak znovu... Komentář se mi smazal...
Že to přešlo, to je normální :-D
V OČJ to taky kamoška podělala, nejsi sama... Na Superstar už se pár let nedívám a jsem celkem ráda :-D
A to s tím noťasem znám... Doufám, že teď mi přežije... :-D

2 Momo-chan Momo-chan | Web | 18. března 2013 v 15:03 | Reagovat

Ja som to mala úplne rovnako. Jeden chalan sa mi páčil, bola som doňho rachnutá a raz som sa odhodlala mu napísať. Písali sme si takmer dve a pol hodiny, strašne som sa nasmiala a potom sme si chvíľu nepísali a keď som mu napísala znova, neozval sa mi - alebo ak odpísal tak to boli dve slová, alebo niečo úplne chladné. Už sa ani nebavíme a zo mňa tá zamilovanosť nejako opadla, myslím naňho, to hej aj na to čo som spravila zle, ale už to ide tak mimo mňa... treba vyhliadnuť niekoho iného :D :D to pomáha :D notebooku škoda, tak snáď ho opravíš, alebo niekto iný, nech môžeš prekladať :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama