Zuby moudrosti, překládání...

12. září 2012 v 22:26 | The VelííQ |  Deníček
Chtěla jsem napsat článek, co se stalo za poslední dny, ale beztak na polovinu zase zapomenu :D Nevadí.

Nejdříve chci asi napsat o zubech... :D Byla jsem u zubařky a řekla jsem jí, že mě občas bolej zadní zuby. Ona, že tam žádný kazy nevidí, ale že mám jít radši na rentgen a objednala mě zase za týden a něco. Tak jsem šla na rentgen a od té doby mě hrozně bolely zadní zuby, skoro jsem ani nemohla jíst, prostě mazec. Asi týden, až dneska, kdy jsem šla k tej zubařce podruhé, to přešlo. Asi mě to bolelo, protože se mi mačkaj moudráci na 7... :/ Takže mi je asi vytrhnou, pokud to bude bolet. Což teda fakt nechci... :/ Já tak nesnáším zubaře!

Dále jsem fakt šťastná, protože se se mnou dvě spolužačky dívají na japonskej seriál! A ony se o Japonsko nezajímaj, takže jsem fakt ráda, že se jim to líbí :) Navíc je lepší, když si o tom s někým můžu pokecat. :)

Taky jsem se ještě chtěla vyjádřit k tomu, že jeden japonskej seriál překládám... No... Docela mě to baví a nemůžu uvěřit, že už mi zbývají jen 2 epizody. Víte, já u ničeho moc dlouho nevydržím, ale tady to mě baví. Možná když najdu něco dalšího, bych přeložila i něco jinýho. Navíc si procvičuju jak angličtinu, tak češtinu. Ale docela mě mrzí, že mi ten překlad nikdo nezkritizoval, takže nevím, v čem se zlepšit.

Dále... Dneska jsme měli poprvé po třech nebo čtyřech letech společnej tělák s klukama. Bylo to super, jelikož jsme ve volejbalu lepší, ale basket bychom s nimi asi nedávaly. :D Ale bavilo mě to, rozhodně lepší, než mít tělák s osmačkama.

To je asi vše... Mějte se

EDIT: Jasně, že jsem zapomněla! Takže ještě něco. Šla jsem na rytmiku, vyšla jsem z paneláku a říkám si, že je nějaká zima, jestli si nemám jít pro vestu. Ne, kašlu na to. Jdu na zastávku. Čekám pět minut, přijde tam nějakej kluk... Čekám dalších pět minut, autobus nejede. Najednou se podívám na boty a mám každou botu jinou! Takže jsem to obešla, abych nemusela jít kolem toho kluka, a cestou domů chytám nehorázný záchvaty smíchu. Naštěstí měl autobus zpoždění, takže jsem ho stihla, ale prostě nemůžu z toho, že jsem málem odjela do města s každou botou jinou :D To se může stát jen mně :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | E-mail | 15. září 2012 v 19:55 | Reagovat

Kamoška nosí schválně každou botu jinou, tak co :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama