Japonci mě ignorujou

29. srpna 2012 v 12:32 | The VelííQ |  Deníček
Víte, tenhle pocit už mám delší dobu, ale teď je to daleko horší.

(Krucinál, včera večer jsem si říkala, co sem napíšu a zase jsem to zapomněla!)

Prostě... Já bych si strašně ráda psala s někým z Japonska. Jelikož Japonsko je pro mě hrozně důležitý. V podstatě ta nejdůležitější věc na světě, nevím, co bych bez něj dělala. Když se nudím, nebo jsem otrávená, kouknu na nějakej japonskej seriál a hned je mi líp. Nebo když nemám co dělat, opakuju si japonštinu, třeba jen v hlavě si říkám nějaký japonský slovo a přijde mi, jakobych byla Japonsku čím dál tím blíž.

Nejsem si jistá, jestli lidi kolem mě chápu, jak moc Japonsko miluju. A i když jsem to asi moc dobře nevysvětlila, asi chápete, co tím chci říct.

Takže, psát si s někým z Japonska je pro mě, jako psát si s oblíbeným hercem, nebo prostě nějakým oblíbeným člověkem. Takže jsem šíleně nervózní. Upřímně. Ještě horší je, že jim musím napsat první.

Ale dobře. Poprvé jsem si psala s Japonkou, když jsem se chtěla zeptat na něco ohledně japonštiny. V pohodě mi to vysvětlila, ale nejevila zájem o další konverzaci. Asi proto, že už to je dospělá paní, ale to neva.

Potom jsem si psala s nějakým 27-letým Japoncem, to jak to začalo, nebudu vysvětlovat, ale prostě mi napsal. Nejdřív se mi s ním psalo docela dobře, požádal mě o skype, ale pak začal být divnej. (Možná kvůli tej fotce, co jsem tam měla? :D) Nevím... Každopádně jsem se ještě chvíli vážně snažila o nějakej rozhovor. Nakonec šel spát. Druhej den si mě smazal jak ze skypu, tak z té stránky, kde jsem se "potkali".

Dál jsem se snažila psát s jednou Japonkou, zase na té stránce (livemocha, mimochodem), ale zase to nějak nedopadlo. Poslaly jsme si 2 zprávy a pak mi neodpověděla.

A teď jsem se překonala a dvakrát jsem se pokoušela napsat nějakým Japoncům, ale neotevřeli ani chatovací okno.

Tak jsem napsala 15-leté Japonce zprávu, jestli by sis se mnou nepsala, odpověděla, že jo, ale zatím na další zprávu neodpověděla.

Já nechápu, proč mě nemaj rádi. To jsem fakt tak hrozná? :/

A to ještě, když jsem na facebookovej stránce Yuyi Matsushity chtěla s něčím poradit, tak mi ani neodpovědeli, ale to si nejsem jistá, jestli to jsou Japonci. :D

Já vím, že to zní asi dost blbě, ale já jsem fakt zoufalá z toho, že s nima neumím navázat pořádnej kontakt... :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni :P

Upssss... 100% (192)

Komentáře

1 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 29. srpna 2012 v 14:53 | Reagovat

No, pochopila jsem, že si s něma píšeš v angličtině? Oni s ní mají totiž celkem problém, to už mám dost ověřené :-D Jinak ono navázat s někým neznámým kontakt je vždycky problém. Taky jsem si chtěla s někým takhle psát, ale nějak mi to nevyšlo. Dokonce mi jedna holka poslala ona první mail, pak já jí a pak už mi nenapsala, takže je to fakt na houby. Nic si z toho nedělej, není to jen Japoncema,problém je se všema cizincama...

2 VelííQ VelííQ | Web | 29. srpna 2012 v 17:34 | Reagovat

[1]: No nevím, jestli byl problém v aj, jelikož většinou píšou v profilech, že si chtěj angličtinu procvičit, nebo tak :D

3 Danny Danny | Web | 30. srpna 2012 v 12:24 | Reagovat

Nijak mě to neotravuje,naopak díky :)
Asi budeme trochu pozadu za svými kamarádkami...mám třeba spolužáka, co je bi a hádej, co všechno má za sebou...hrůza o tom přemýšlet. Teda nejsem nijak proti tomu, ale když znáš detaily,no :-!
A k těm Japoncům- ber to tak,že ne všichni měli zrovna čas a někteří měli třeba paměť jako já-> žádnou, omylem na tebe zapomněli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama