Zmatená více než předtím

14. července 2012 v 21:08 | The VelííQ |  Deníček
Huh. Tak jsem zpět.

To asi asi nebudete pamatovat, ale minulou dovolenou jsem se zamilovala. Do jednoho kluka, co tam jel s námi. Byla jsem docela dost v loji a chovala se jako nána, fakt. Ale dobře. Byla jsem do něj zamilovaná celej rok, i když jsem ho neviděla. A teď jsem měla jet na dovolenou, kde ho znovu uvidím.

Vůbec jsem nevěděla, co mám čekat, tak jsem nečekala nic. Po dvou dnech jsem zjistila, že nejsem zamilovaná, jenom se mi líbí. Bylo to daleko lepší než minulej rok, protože mě neignoroval a já se cítila více uvolněná. Každý den jsem si aspoň jednou zahráli ještě s mým bratrem a jeho bratrem + bratránkem ping pong, nebo aktivity. A bylo to super, protože se na mě smál (minulej rok mi přišlo, že se na mě ani nepodíval).

Takže zatím všechno v pohodě. Potom jsem s ním měla jen v kánoi. Dva dny spolu máme sedět v kánoi. Ze začátku jsem mu ani neveřila, že to uřídí, ale musím říct, že je fakt borec. Za ty dva dny jsme se necvakli (nepřeklopili) ani jednou, i když občas to bylo na mále, ale to proto, že bylo málo vody.

Po těch dvou dnech to bylo taky v pohodě. Pořád se mi líbil, ale zamilovanost se jaksi nedostavovala. Až asi třetí den před odjezdem to začalo být zase blbý. Ale nebrečela jsem. Přemýšlela jsem, že mu to konečně řeknu, třeba mě má přece jen rád. Ha, dělám si moc velký naděje. Takže jsem mu to neřekla, nechala si to pro sebe a zase se užírala. Pár slz ukáplo když jsme jeli z dovolený. Fakt mi to tam chybí, protože tam bylo krásný prostředí, super výlety a lidi. Vydržela bych tam klidně celý prázky.

Ale po cestě domů jsme se stavili u bývalýho spolužáka taťky, a dozvěděla jsem se, že byl 3x v Japonsku a dal mi hůlky, a takovej ten ubrousek, do kterýho si balej obědy, kterej dostal od nějaké Japonky. Jsem fakt šťastná. :) A za dovolenou jsme se dvakrát stavili na sushi. A bylo daleko lepší, než to první kupovaný. Je to fakt mňamka.

Ale dneska bylo ve zprávách, že jsou v Japonsku zase povodně. Je na houby, že pro ně nemůžu nic udělat.

No, takže jsem dost zmatená. Ze všeho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvoje nejoblíbenější barva?

Bílá 4.6% (17)
Žlutá 6.8% (25)
Oranžová 5.7% (21)
Červená 8.9% (33)
Růžová 8.4% (31)
Zelená 7.6% (28)
Modrá 21.6% (80)
Hnědá 3.8% (14)
Fialová 11.4% (42)
Šedá 4.6% (17)
Černá 16.8% (62)

Komentáře

1 majka24 majka24 | 20. července 2012 v 0:13 | Reagovat

Ty hormony... =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama