Duben 2012

Dusno ve třídě

27. dubna 2012 v 15:18 | The VelííQ |  Deníček
Ahoj

Za prvé, účastnila jsem se projektu ACEO. To je o tom, že se dva lidi domluví, co si navzájem nakreslí na takovou maličkou kartičku a potom si to pošlou poštou. Já si to domluvila s Neocco, a když jsem přišla ze školy, její výtvor byl už doma. Je to úžasné, luxusní a úplně to miluju. Chtěla jsem nakreslit Sebastiana a nakreslila ho k sežrání ♥ (No on je k sežrání všude.)

Ne, vážně. Moc se jí to povedlo. :) Jen jsem trochu nervózní, co řekne na můj výtvor... :D Ehm, je to hrozný :D Fakt :D

Dále... Momentálně je v naší třídě trochu dusno. Začalo to tím, že "B" (nechci dávat jména) nabalovala kluka spolužačky "M". No ta jí dala pár facek a dělá jí s "A" naschvály. A "B" se kamarádila se "S", ale s tou se nějak pohádala nebo co, takže "S" přešla za "M" a "A"... (Ztrácíte se v tom? :D :D) No prostě jde o to, že "S" se chová trošku víc falešně a kluci nakreslili její karikaturu na tabuli, a "B" s "K" (pozor, nová osoba) to nějak podporovali a tak "A" s "M" kreslili zase karikaturu "B"... No prostě je to hrozně složitý, ale snad jste pochopili, že se každá skupinka směje té druhé a je to fakt trapný a hloupý a už se těším, až z téhle třídy vypadnu :D

To ještě není všechno, protože v sedmičce se taky pořád někdo hádá, i když tam se docela dost nedivím :D Prostě jsem jen chtěla říct, že je to v naší třídě k nevydržení.

Taky se dneska hádali dva moji spolužáci, teda spíš jenom jeden vyjel na toho druhýho, že je teplej a tak... Jako, chápu, že se pošťuchujou, ale tohle bylo prostě hnusný, neviděla jsem v tom žádnou srandu.

No, aspoň Nikolas je stále stejně milej :D Ten mě z nich asi nakonec bude chybět nejvíc :D :D Ne, Hanča a Terka... :) Asi...

Mějte se

Hudební videoklip - Sweet dreams - "cover"

25. dubna 2012 v 14:38 | The VelííQ |  Videa
Nejdřív bych vám chtěla říct, že dávat si název článku "Zubaři" není vážně moc dobrý nápad, protože vás navštíví lidi, u kterých bysteto vážně nečekali :D Například samotní zubaři :D Ne dobrý, k videu.

Už jsem o tom psala. Byl to náš domácí úkol na hudebku - vybrat si písničku, přetextovat ji, nazpívat ji a udělat k tomu třeba video, nebo prezentaci.

Upozorňuji, že zpěv je strašnej, hudba není skoro slyšet, zato tam jde slyšet jak zpívá Marilyn Manson. :D

Ale video se myslím povedlo, až na pár chybiček, schválně kdo si jich všimne? :D No taková hlavní tam je jen jedna, ale třeba vtipně vypadají ty otisky zubů :D :D

A jestli vás to zajímá, já mám svetr s pandou. :D No nic, snad se bude aspoň trochu líbit.


Sushi

21. dubna 2012 v 21:51 | The VelííQ |  Deníček
Ahoj...

Em... Takže mám pro vás obří novinku, a to, že jsem jedla sushi. Kupované, takže to nemuselo být nijak kvalitní nebo tak... Ale prostě bylo to syrové s ryží a řasou a s wasabi a nějakou tou omáčkou plus ještě něčím, co mi fakt nechutnalo...

Takhle... Nejsem takovej riskantní typ, co by se pouštěl do něčeho exotickýho, neznámého a v restauracích si dávám většinou jenom smažený sýr, protože nechci zkoušet něco nového, takže jsem musela nabrat všechnu svou lásku k Japonsku a veškerou odavhu, abych to strčila do pusy. A ještě k tomu nemusím maso, a k tomu syrové!

To wasabi mi celkem chutnalo, dávalo to tomu takovou správnou chuť, ale jinak... Mno.. Prostě takové nezvyklé chutě. Myslím, že jestli mě ještě někdy někdo nabídne sushi tak neodmítnu, ale jeden kousek bohatě stačí. Po čtvtém jsem myslela, že to vyzvracím.

Ale aspoň máme doma hůlky ^^ :D

Vrr... A taky jsem se dozvěděla, že jedna kamarádka, co taky tančí na Tančíme pro radost, možná bude mít tetu Japonku! A prý, když měl její strejda minulou přítelkyni taky Japonku, tak s ní byla na lyžích... ááw... Taková závist! :D

No nic, mějte se.

Tančíme pro radost

18. dubna 2012 v 18:52 | The VelííQ |  Deníček
Ahojte

Dneska jsem byla zkoušená z fyziky.. A jelikož jsem si to přečetla jenom jednou před hodinou mám dvojku. Ale je to myslím celkem dobrý, protože jsem většinu vymýšlela až před tabulí a jen něco jsem si pamatovala z minulé hodiny a nebo jsem něco málo pochytila, jak jsem si to přečetla.

No a taky zítra začne třídenní akce Tančíme pro radost, kde vystupuju. Takže se tři dny uliju ze školy ^^ A taky jsme dneska měli generálku. Od půl druhé do půl šesté. Nehorázná nuda! Když jsem dotančili my, ještě jsme asi hodinu a půl museli čekat na učitelku, aby jsme vymysleli tanec, který budem tančit ve vestibulu. No chápete to? Den předtím.. A navíc to ještě nemáme hotový, takže jsem fakt zvědavá, jak to zítra dopadne.

A taky, na hudebku jsme měli za úkol vybrat si nějakou písničku, znovu ji otextovat, nazpívat ji a vymyslet nějaký video k tomu. A my to máme takový "hororový" o upíroj. Zpěv máme děsnej, ale myslím, že to video se celkem povedlo, i když s tím byly strašný problémy. Nejdřív jsme to natáčeli na jednu kameru spolužačky, se kterou jsem byla ve skupince, ale když to dala do počítače, zjistila, že ty videa nejdou dát do Movie Makeru. Takže jsme přišli o scény. Mým foťákem to taky nešlo, stejný problém a tak jsme si nakonec vypůjčili kameru jiné spolužačky. To ještě měla problém s nějakým kodekem, ale sehnala ho a tak už to je hotové a z krku ^^

No tak se mějte, ahoj

No tak jsem viděla vnitřek těla

11. dubna 2012 v 19:21 | The VelííQ |  Deníček
Ahoj

Už jsem o tom myslím psala, ale jestli ne, tak znova. Dneska jsem jela s mamkou a její třídou do Prahy. Nejdříve jsme navštívili nějaké výstavy o umění (učí seminář umění, nebo něco takovýho). I když většina těch obrazů vypadala fakt úžasně, a já vůbec nechápu, jak to mohl někdo udělat, přece jen zajímavější byla výstava The Human Body.

Trošku mě mrzelo, že jsem se nakonec nesetkala s Angi, protože ona by na to taky ráda šla a navíc by jsme se mohli vidět, ale tak...Třeba bude ještě možnost.

No... Takhle, už si jsem jistá, že je lidský tělo nechutný. Toho se už asi nezbavím. Ach jo. Ale tak jo, bylo to zajímavý. Ale prostě humáč.

Ale celkově to bylo fajn. Sice jsem šíleně unavená, ale i když těm děckám ze třídy bylo kolem osmnácti, byla celkem sranda, protože tam byli dva nehorázně ukecaní kluci :D To byste nevěřili. No... Jsem ráda, že jsem doma.

Tak ahoj

Miluju mangy

5. dubna 2012 v 16:16 | The VelííQ |  Deníček
Ahojec...

Uf... no, už předtím jsem četla mangy, ale nikdy jsem si neuvědomila, jak jsou úžasný. No a navíc se stala taková věc.. O víkendu jsem si psala se svojí kámoškou, a napsla mi, že se nudí. Tak jsem přemýšlela co jí poradit. Nejřív mě napadlo říct, ať se koukne na Kuroshitsuji, ale to mi došlo, že by to určitě odmítla. Ale napadlo mě, že stejně jako já, má ráda romantiku. A prostě romantickým mangám odolat nemůže. Tak jsem ji jednu poslala... Aww.. A oblíbila si to ^^

Ani nevíte, jak jsem nadšená! Prostě, ona Japonsko moc ráda nemá, a už ji celkem otravuje jak o tom pořád plácám (komu ne?! :D)... A tohle, uuf... Prostě mě to potěšilo. :)

Ty mangy... Já nevím, jsou tak kouzelné... :) No to neva...

Jinak, co je nového? Hmm... Asi nic... Pořád stejný. Zapomněla jsem na mamčiny narozky.. Ne jako... Uf... Štve mě to. Já vím kdy má narozky, pořád jsem si to připomínala, ale prostě potom... Jsem na to nějak zapomněla. Tak jí koupím dárek zejtra, stejně si musím udělat pas...

Uf, no trochu trapas. Ale toho si všímám pořád. Jsem šíleně zapomětlivá a štve mě to... :/

Taky jsem udělala odvážný krok :D Teda společně s kámoškou. Jedna jiná kamarádka je zamilovaná do svýho bývalýho.. A prostě on ji psal, že jí ma taky rád a takový ty kecy, a ona se kvůli tomu trapí, protože potom to tak nevypadá když se konečně sejdou, a když se měli sejít, pořád vykládal nějaký výmluvy... Tak jsme mu společně s tou první kámoškou něco napsaly... Nooo... Fakt odvážnej čin! :D

No, nevím, jestli to mělo nějakej efekt... Tak ahoj :)