Březen 2012

Myšlenky

18. března 2012 v 10:19 | The VelííQ |  Deníček
Nejsem si jistá, jestli tohle by mělo být uveřejněný, ale beztak to nedopadne tak, jak jsem chtěla (včera jsem si to už připravovala, ale zapomněla jsem, co jsem všechno chtěla napsat). Myslím, že Cassie by to nazvala článek plnej radioaktivních keců.

Slzy

7. března 2012 v 14:16 | The VelííQ |  Deníček
Nazdar... :)

Zase jsem brečela. Zase na psaní všema deseti. Řekla bych, že to byly spíš slzy zlosti než smutku, ale pořád mě to štve. Brečet kvůli takovej kravině. Ale ono to nešlo zastavit! Já se prostě bojím, jelikož tohle už byla moje druhá pětka z tohoto předmětu, že to nezvládnu. Že to se mnou půjde z kopce a vysvědčení mi zkazí takovej debilní předmět. A ještě víc mě štve, že mě to předtím šlo.

Nevím, co s tím, protože doma psát nemůžu, máme úplně blbou klávesnici, a nejde mi to ještě víc. No snad to byl jen chvilkový zkrat.

Jinak, nevím, jestli jsem vám psala jak jsme byli v kině na Láska je láska. Myslím, že ne. No na oběd jsme si zašli do Mekáče (jednou za půl roku si to můžeme dovolit, ne? :D). A hádejte, koho jsem tam potkala?

No pamatujete si, jak jse měla depku páč jsem se zamilovala? No... Už to potom půl roku přestalo, sice jsem na něj občas myslela, ale bylo to ok... No, pak ho potkám v tom Mekáči a odvážně, zmateně a nervózně mu řeknu: "Ahoj"... Docela mě naštvalo, že řekl jen "Čau", ale na druhou stranu mi odpověděl a já se ani moc netrapnila...Teda kromě toho, že jsem měla děsné vlasy (jako obvykle) a červený tváře.

Fajn... Ale od té doby jsem zase v loji... Stačil jeden idiotskej pohled a mám ho plnou hlavu... Sice o něm nic moc nevím, ale to je právě to, co bych strašně chtěla... Ptát se ho poznávat, co má rád a co nenávidí. Chápat ho.

Žádný úchylný líbání ani tamto další, táhněte... :D Mě by stačilo s ním mluvit, třeba jen jako přátelé, kruci, ale ani to nejde, protože na to nemám odvahu.

Um.. To už asi stačilo ne? :D Mějte se

Veliq Michaelis

4. března 2012 v 17:46 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Uuuum... Já si nemohla pomoct, to příjmení prostě miluju!

Ok, ale myslím, že je načase vám představit mojí postavičku. Mám jí asi rok a vděčím za ni Angi, která mi hodně pomohla. Jako první vám ukážu nejnovější obrázek.

Ten tvar hlavy jsem kreslila podle předlohy, protože mi prostě nejde! :D

Řetězák - Knihy

3. března 2012 v 14:24 | The VelííQ |  Řetězáky

Hehe, další řetězák o knihách. Mám ho od Kláši... :)