Proč nepít alkohol

12. února 2012 v 17:55 | The VelííQ |  Deníček
Ahojte, dlouho jsem nic nenapsala, a tak myslím, že o tohle se můžu podělit - tedy, můj první ples.

Věděla jsem, že se rodiče chystají na nějaký ples, ale ani ve snuby mě nenapadlo, že bych chtěla jít s nimi. Proč taky? Nikoho tam neznám, neumím tancovat a akorát tam budou samí ožralové. :D Jenže mně napsala sestřenka, jestli nechci přijít, že mají předtančení.

A to se mi zdál už jako dobrej důvod tam jít. Kvůli ní. Řekla jsem to mamce, ale ta samozřejmě řekla, že to je blbost. Nevyvracela jsem jí to, ale fakt jsem tam chtěla jít. Dobře... Ani nevím, jak mamka mi řekla, ať si seženu oblečení. Tak jsem si u spolužačky sehnala černou sukni a ještě ve čtvrtek jsme jeli koupit boty (mají asi centimetrový podpatek).

Pak jsem si uvědomila, že tam sestřenka bude se svým klukem... Ups... Takže tam budu jak debil stát sama...Prostě mě pohltily pochybnosti a chtěla jsem říct, že nikam nejdu.

A potom jsme jeli... Nervozita stoupala, moc nepomohlo, že ta sukně byla dost krátká, a já ještě k tomu sukně nesnáším... No prostě jsem vůbec nevěděla, jestli tam chci jít. Ale došli jsme tam a pak to bylo celkem v poho. Sedli jsme si ke stolu a čekali až přijde teta.

Jako první přišel bratránek. :D No... ten tanec byl zajímavej... :D Vůbec jsem nevěděla, kam mám dát druhou ruku, protože v tanci s rytmikou jsem jako kluk, takže prostě mimo... :D Nakonec se to nějak dalo. Pak jsem tančila s taťkou, strejdou a nakonec s klukem z dovolený a s klukem sestřenky... :D Ten už byl dost dobře přiopilej :D Ale bylo to celkem fajn, hráli dobře... Předtančení se jim docela dost povedlo :) Ale sestřenku jsem moc neviděla, páč byla na druhej straně než jsem byla já.

No.. Tatínek se tam úžasně zřídil. Nevěděla, jsem, jestli se mám smát nebo stydět. Takže obojí. Nakonec mamka řekla, že jdem pryč. Já s mamkou jsme se přezouvali a taťka, že se chce taky, protože ty boty co měl na ples byly na houby nb co.Tak jsme ho tam nechaly, ať si je oblékne... :D No, jak se skláněl k těm botám, tak si dal dost solidně na hlavu. Jako... :D Fakt úžasnej pád. Jak ve zpomaleným filmu. Málem tam omdlel. Se tam seběhli lidi a začali mu pomáhat a teď nějaká paní na mě: "Kdo to je?". Nebyla jsem schopná ji odpovědět. Nakonec jí to došlo samo.

Po cestě domů si dal ještě dvakrát na hubu. No já z něj umírala :D

No dneska to bylo fakt o nervy. Auto se nechtělo nastartovat. Naštěstí to dal taťka na nabíječku a pak už to bylo OK.

Celkově můj první ples dopadl... No, celkem dobře, vzhledem k tomu, co jsem čekala :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Foxx Foxx | Web | 12. února 2012 v 18:53 | Reagovat

Taťkové...=D
Se máš,žes byla na plese.Já bych taky chtěla =D

2 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 13. února 2012 v 17:51 | Reagovat

No já při tom článku umírala smíchy :-D Jako nechci se ti smát nebo tak něco, ale jak to máš k tomu i napsané, fakt super :-D

3 Kláša, Flaška... Kláša, Flaška... | 15. února 2012 v 18:13 | Reagovat

Známe ožralý rodiče... Eh :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama