Prosinec 2011

L z Death note 2

30. prosince 2011 v 21:10 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Jelikož tu zejtra pravděpodobně nebudu, dávám to už teď.

No.. Je to něco jako Vánoční dárek pro kamarádku Míšu.

No... Asi jí dám ještě skicu... Aby to měla i hmotně :D Jinak...

Nejdřív vám sem dám první pokus o ruku... :D Vypadá jak gumová rukavice... Nemálo jsem se tlemila, když jsem si to prohlídla.


Teď už to vypadá líp ;) :D V celým článku

Nejúžasnější trapas

30. prosince 2011 v 12:55 | The VelííQ |  Deníček
Ahojte

Trapasy se mně stávají hodně často, daleko víc, než bych si přála, ale nějak to zvládám. Musím. I když z toho mám občas deprese, ale tak... Puberta :D

Každopádně, s tímhle trapasem se chci podělit. Třeba se zasmějete :D

Ráno mě probudí zvonek. Slyším, jak mamka otevírá dveře do mého pokoje a otvírá okno. Nic neříká. Asi zase přišel bratrův kámoš, říkám si. Najednou slyším mužské hlasy. Cože?! Než se stačím vzpamatovat, nějakej kluk mi vejde do dvěří a míří si to k topení. "Dobrý den," říká. Co mu mám na to sakra říct?! "Dobrý den," zamumlám. Super. Položím hlavu zpátky na polštář a dělám, že usínám.

Takhle to asi nevyzní, ale já chtěla umřít :D Na místě. Moc tomu nepomohlo, že mu bylo asi tak sedmnáct a co jsem stihla zpozorovat (viděla jsem jen barvu vlasů, ale stejně) možná byl i pěknej. :D

Zabte mě! :D

No... Ale jsem strašná kámoška. Vím to vím to vím to. Neumím s tím nic udělat. Nemůžu. Nic. Sakra... Uh, doufám, že na mě není naštvaná.

Ale je super, že jdeme s taťuldou do knihovny.

Víte, občas bych chtěla žít v nějakej knihovně s nekonečným počtem knih. Ráj ^^

Mimochodem, užijte si Silvestra a šťastný nový rok :)

Sasuke z Naruta

29. prosince 2011 v 14:07 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Ahojte... :)

Jedna holka mě poprosila, jestli bych ji mohla nakreslit Sasukeho, a jelikož jsem ho ještě nekreslila, řekla jsem si, že to zkusím... Ale nepovedl se mi. Vůbec mi nešel, ale něco z toho vzniklo no...


Wah wah wah

28. prosince 2011 v 18:42 | The VelííQ |  Deníček
Včera večer jsem měla krizi...

Zase jsem nad vším přemýšlela a tak no... Hmmm.

Jde o to, že vždycky řeknu něco, co je špatně. Buďto se ztrapním, nebo někomu ublížím a prostě nevím... Má vůbec cenu se o něco snažit, sakra?

Ani nevíte, jak se přemáhám, abych napsala do komentáře, co si opravdu myslím, a aby to bylo tak, jak to myslím. A ne jen do komentáře.

Kruci.

Heh... Na začátku tohohle blogu jsem měla hádky s tehdější hodně dobrou kamarádkou. Byla jsem totálně vypatlaná, protože jsem o tom psala na blog, na který i ona chodila. No, prostě jsme se pohádaly. Potom jsem další její i mé kamarádce na blog napsala, tehdy byla éra kusovek, co všichni s těma kusovkama máte? Nebo něco v tom smyslu, ale nemyslela jsem to vážně. A pak jsem ještě její (spolužačky) ségře napsala , že má super design, ale z té růžové trochu bolí oči. Po pár dnech mi napsala jaká jsem kráva, protože se do všech navážím.

Uch. Nechci si hrát na chudinku o to nejde, ale tak já nevím... Mám mlčet? Fakt mám držet klapačku a k ničemu se nevyjadřovat?

Jednou jedinkrát jsem chtěla alespoň napsat, co si opravdu myslím.

Mrzí mě to.

Plyšový medvídek Kenny

25. prosince 2011 v 14:53 | The VelííQ |  Deníček


Ahojte... :) No nejdřív mám musím ukázat tento polštář ↑ Je od mé nejlepší kamarádky a úplně ho miluju ♥ Je úžasný. Jen tak mimochodem, je focen mým novým foťákem! :) Ano, já jsem spokojená.

Nemám si na co stěžovat. Teda jenom na sebe...

A to, že jsem hnusná na bráchu. A to jako docela dost hodně a už si to uvědumuju. No, taky protože mě vždycky máma okřikne a tak no, ale vím, že jsem hnusná.

No, ale štve mě, že když na mě byl hnusnej brácha, pořád mě mlátil a tak, tak ji to bylo vcelku jedno.

Hm... Já nevím, ale mně přijde, že mi je až nějak moc podobnej. A asi proto jsem na něj hnusná.

Nebo nevim. To je jedno.

Ale Koblížc! zveřějnili novou písničku. Miluju ji! ♥


Fotky z The sims 2 - Rodina Nishii ^^

23. prosince 2011 v 21:12 | The VelííQ |  Z The Sims 2
Jednou se ke mně stavila Míša a chtěla si zahrát The Sims 2. Čilou náhodou si tam vytvořila Asiata a mě napadlo, že bych si taky mohla vytvořit Japonskou rodinu. No, jako Japonci moc nevypadají, ale mají Japonská jména, takže... :D To jsou Japonci. Já osobně moc Japonských jmen neznám, takže jsem hodně využívala celebrit a postav z anime... No někteří už znají :D

Fotky jsou nekvalitní, páč jsem to fotila jiným způsobem než jindy, ale snad nevadí.

7. kapitola - Uprchlíci

23. prosince 2011 v 20:16 | The VelííQ |  Hra na schovávanou
Na pište-povídky se mi objevily komentáře u téhle povídky... abych čtenářce udělala radost napsala jsme další kapitolu... :D No, tady je.

Besídka

22. prosince 2011 v 16:14 | The VelííQ |  Deníček
Ano, ve škole jsme měli Vánoční besídku.

No, celý dopoledne jsme trávili v tělocvičně, jelikož jsme hráli turnaje. Kluci ve florbalu a holky v basketu. Já se jen koukala ;) :D Bylo to šíleně dlouhý a pak už i nudný, ale když hráli naši kluci (jako z naší třídy) florbal, tak jsme docela dost fandili takže to byla docela i sranda. :D I když třikrát prohráli a jednou vyrháli. Nevadí. :D

No s dárkama jsme to trošku podělali, páč se jedna holka pořádně nedomluvila s ostatníma a tak dostala asi jen dva dárky nb něco takovýho... no, to ani nechci moc řešit, jen se cítím trošku provinile. Hm... Stává se.

Ale úplně boží bylo skupinové objetí - Hanča vzadu, Terka ze předu a Tom ve prostřed. Já je tlemila :D Ale bylo to fakt roztomilé :D Nepředstavujte si nic úchylného, prosím :D

Když už jsme byla doma, stavily se pro mě holky, že půjdem ven. Skvělé. Šílená kosa. No, ale potkaly jsme další dve spolužačky na zastávce a tak jsme si povídaly. Pak už se zvednem, že jdem domů a jak je ze strany té zastávky taková cedule s tou reklamou, tak jsme se tam zastavily. Koukám, co to tam je. Pavouci. Mrtví pavouci. Asi padesát jich bylo a docela i velkejch. Myslím, že dnes budu mít noční můry. Hnus. Ty jejich nohy! Nesnáším je!

No ale jinak se mám fajn ^^ Dostala jsem další palestinu, která se mi hodí k bundě - miluju ji ♥


Kouzelná :)

Mimochodem, teď jsem si vzpomněla. V Bravíčku poslední dobou bývá hodně o asijských hudebních skupinách. Nevím, jestli to je dobře. Já samozřejmě chci, aby mělo víc lidí rádo asijskou hudbu a tak, ale aby o nich psali zrovna v Bravu? Nemám z toho zrovna moc dobrej pocit. Nevím proč.

Další čtyřka a dárek pro učitele

21. prosince 2011 v 13:37 | The VelííQ |  Deníček
Ahojte

Dneska byl pohoda den :) Sice jsme psali z ájiny, ale to snad mám. Jinak jsem včera dostala další čtyřku, tentokrát z chemie... :D No... Maminka reagovala daleko líp než jsem očekávala za což jsem fakt ráda.

Jinak vedle školy je takovej barák kde jsou asi tři byty a on je venku uvázanej pes a z naší třídy je na ně dobře vidět. A všichni ho strašně litujeme, páč tam má jenom boudu a nikdy jsem neviděla, že by si s ním někdo hrál. A taky, dneska se zamotal k jedné tyči, že se nemohl dostat do boudy a procházel tam nějakej chlap a vůbec si ho nevšímal, takže jsme všem učitelům říkali ať s tím něco udělaj, ale nevím, jak to dopadlo.

Hah. Když jsme psali z dějáku, tak kamarádka si místo jednoho papírku vzala dva a ten jeden nevyužila, a začala si na něj čmárat. Učitel si toho všiml a začal na ni jakoby křičet, že mu krade papír, že on ty papíry pracně schání a takový kecy, ale asi jen ze srandy. No a další spolužačka mu zabalila štus bílých papírů a dneska mu to dala... :D On si tam pak hrál s tím provázkem jak se to s tím zabaluje... :D Prej kamarádka: "To bylo tak strašně roztomilý!" :D No, bylo to vtipný, ale nad učitelem se mi moc nechce rozplývat, i když je docela mladej.

Ale budu se rozplývat nad těmahle dvouma fotkama Yukita. Naprosto dokonalé ^^


Prostě je boží.. :D Nevymluvíte mi to :P

L jako jahoda

17. prosince 2011 v 14:50 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Miluju ho.

Je perfketní, roztomilý a chytrý. Vrr...

Prostě L ♥

Ten obrázek jsem zkazila, ale tak co.


Pro nadvládu - 6. kapitola - Vysvětlení

17. prosince 2011 v 12:39 | The VelííQ |  Pro nadvládu
Jsem zde s další kapitolou. Jen tak mimochodem, to jsem zapomněla včera napsat, už mám koupené všechny dárky k Vánocům! Tak skvělej pocit! :D Za komentáře budu vděčná :)


Křivé ruce

16. prosince 2011 v 19:53 | The VelííQ |  Deníček
Ahojte

Dneska byl docela fajn den. Měli jsme psát ze zemáku, ale nakonec jsme psali z matiky. Netuším, jestli to je dobře nebo ne, ale zato jsme měli dvě volné hodiny, protože přijeli Poláci, takže jsme hráli Kenta a pak Cink.

Oběd byl luxusní ^^ Ano, je to neobvyklé, ale i v naší jídelně mají některá jídla dobrá :D

Jinak, taťka teď pořád paří hru AvenCast. Musím říct, že žeru tu grafiku, i když nejsem v počítačových hrách nějakej velkej znalec, ale vypadá to tam jak v Bradavicích ^^ Vždycky to hraju s ním a dávám mu kouzla :D

A u té hry se to stalo.

Nevím, co jsem mu ukazovala, ale prostě jsem otočila ruce a dala je k sobě, tou světlejší stranou, která se neopálí. A on si všiml, že mám křivé ruce. Ale úplně mrtě.

Já osobně jsem si toho nikdy nevšimla a jsem z toho docela vystresovaná. Samozřejmě nemám nic proti lidem, co maj takový ruce, ale mně to přijde prostě tak divný! A ještě k tomu u mě. Jen je to prostě tak... hrozný, depresivní.

A já vím, že někteří lidi musejí řešit daleko větší problémy, ale já nevím, co mám dělat... Prostě je to pro mě šok, když s tím žiju 13 let a nikdo si toho nevšim, nebo mi to aspoň neřekl.

Avrr... No nic. Ahojte

90 otázek na mě - jak odpovím po třech letech

15. prosince 2011 v 17:28 | The VelííQ | 
Když jsem tak četla ty odpovědi, docela se stydím, takže na ně odpovím znovu. Můžete to pak porovnat jestli jsem se nějak změnila.

1. Celé jméno: Veronika
2. Prezdívky:VelííQ, Verča
3. Narozena :16.6.1998
4. Místo narození: Ústí nad Orlicí
5. Znamení: Blíženci
6. Pohlaví:žena
7. Moje škola: Základka
8. Moje třída:8

Pro nadvládu - 5. kapitola - Dcera

12. prosince 2011 v 19:57 | The VelííQ |  Pro nadvládu
I když to asi nikdo nečte, stejně to sem dám... ^^ Komentáře potěší :) Dyštak všimněte si, že je jiná vypravěčka ;)


Vzpomínka

10. prosince 2011 v 16:53 | The VelííQ |  Deníček


Uh... Ahoj

Vlastně jsem zapomněla, co jsem chtěla napsat, ale tak to základní vím :D Jo, vlastně už vím.

Tak za prvé, vůbec se mi nechce měnit vzhled blogu, mně se prostě líbí ^^ Ale nejsem si jistá, jestli někomu z vás už nepřipadá okoukaný...? Dyštak komentáře.

Ale změnila jsem ikonku u komentářů. Předtím jste tam vy, co jste si nedali svou vlastní měli Puccu, ale teď tam je pixelka takovýho upíra... :D Myslím, že se to k tomu designu hodí, ale nevím.

Také... Stala se taková věc. A to, že jsem při hraní basketballu udělala kamrádce něco s rukou, asi jsem ji vyhodila kost nebo co. A prostě, prej, že se jí to už někdy stalo, ale že jí to bolí víc než kdy předtím a mně je z toho fakt blbě. Měli by mně zakázat hrát míčové hry, protože jinak někoho zabiju.

A včera za mnou ještě přišla kamarádka, že mi omylem polila knížku a ona se tam rozbrečela... :( Už nikdy nechci vidět kamarádky brečet kvůli takové volovině a ještě k tomu, ona není zrovna brečící typ, takže jsem se tam s ní málem rozbulela taky.

Ah a konečně se dostáváme k nadpisu.

Před pár dny jsem si vzpomněla, jak jsem byla s mamkou v Praze v mekáči, a ona říkala, že se na mě koukali nějací Asiati, pravděpodobně kvůli mým vlasům - jsou blonďatý, hustý a hrozně zvlněný občas kudrnatý, což pravdepodobně u žádnýho Asiata nenajdete.. :D :D Takže prostě asi kvůli tomu... Teda, pokud se vůbec koukali na mě. No každopádně, předtím mně to bylo jedno, ale teď bych byla nadšením bez sebe a prostě...

Mám takovej zvláštní pocit.

Chtěla bych se tam vrátit a třeba si s nimi promluvit (Haha, tak to bych neudělala ani za zlatý prase). Ne, jen bych to třeba chtěla zažít znovu, nebo něco... Prostě mi to příjde jako promrhaná šance... :/

No, možná to taky byli úchyláci, takže jsem o nic nepřišla ^^

Tak ahoj

Zubaři

8. prosince 2011 v 13:02 | The VelííQ |  Deníček
Eh, nebojte. Tento článek nebude opět o tom, jak z nich mám strach a jak mi vrtali zuby.

Ne.. Jen dneska jsme ve škole měli takovej projekt, nebo jak to říct, s názvem "Zdravý úsměv". No, takže to zahrnovalo, že k nám přišli dva budoucí zubaři.

A celá škola, hlavně holky, jich mají plnou hlavu.

Věřte, že kdybych měla za zubaře jednoho z nich, klidně tam budu chodit každý měsíc.

Jsou milí, krásní, vtipní a já nevim co ještě. ^^

Ovšem nejtrapnější okamžik byl, když nás obcházeli, abychom jim ukázali jak si čistíme zuby. Jo, flákám to. Nevadí. Ještě trapnější bylo, když mi je čistil sám. Musela jsem být červená jak rajče.

No.. Nějak jsem to zvládla. Aspoň jsem si mohla prohlédnout jeho krásné oči ^^

(No jo, puberťačka!)

Každopádně, je tu něco, o čem dlouho přemýšlím.

A to je, že mi lidské tělo přijde hnusné, nechutné. Fakt.

Jako takhle, kluci se mi líběj, ale když se zamyslím nad jednotlivými části těla, nevím, co si mám myslet.

Asi to zní pěkně stupidně, ale fakt se mi lidské tělo hnusí a to v něm celej život žiju. :D

Ne nic... Jen takové zamyšlení :D

Kakashi

6. prosince 2011 v 21:28 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Takže... Jelikož sem nemám co dát, dám sem další obrázek.

Tentokrát Kakashiho z Naruta.

Když jsem ten obrázek uviděla, hned jsem věděla, že ho musím nakreslit jedné kamarádce.

Protože je strašlivě roztomilej a sladkej a prostě...


Co mě štve na yaoi

5. prosince 2011 v 19:21 | The VelííQ |  Téma
Už nevím, jak to je dlouho, kdy bylo téma týdne yaoi a já zjistila, co že to vlastně je, ale jen pro přehled to vysvětlím.

Yaoi je žánr mangy, anime, obrázků a povídek, týkající se lásky dvou kluků.

Takže si to představte. Každopádně proti yaoi nic nemám, nevyhledávám to, ale když už něco takového vidím, nechám to být. Spíš mě rozčilujou fanoušci yaoi, co kreslí obrázky. Ne všichni, ale řeknu vám proč.

Většinou, když někde vidíte yaoi obrázky jsou tam kluci, které fanoušci znají z anime, jako příklad dám Kuroshitsuji. Dobře... Takže, právě jsem zkoukla Kuroshitsuji a jsem nadšená, protože Sebastian je sexy a tak si hned najdu jeho obrázky na googlu. A první, co mi vyjede, jak se líbá s Cielem.

Fuj.

Za prvé, Cieloj je 12 a Sebastianovýmu tělu (je to démon, takže skutečně mu může být třeba 1000 let) může být něco přes dvacet, možná přes třicet. A teď vidíte jak se líbaj. Pardon, ale je to fakt nechutný.

Za druhé, představte si, že jste autor velmi dobré mangy s úžasnými postavami, které nejsou homosexuální. Opravdu nejsou. Ale všude na netu vidíte, jak se líbaj s druhou postavou stejného pohlaví, takže to vypadá, že je gay. Já bych byla naštvaná. Příjde mi to, jakoby ty postavy ničili, kazili jejich podstatu a povahu.

Například obrázky Grella a Sebbyho mi nevadí, protože už v manze a anime Grell Sebba nabaluje, takže bych se nedivila, kdyby Sebby Grellovýmu kouzlu podlehl, i když Sebby není teplej, aspoň pevně doufám. :D

Takže mě to rozčiluje. Když chcete kreslit yaoi obrázky, vymyslete si svoje originální postavy, protože jinak ty cízí absolutně ničíte. Já vím, že to není sranda vymyslet si postavu, ale je to daleko lepší a zajímavější, než používat cizí postavy, které ani homosexuální nejsou.

Co si o tom myslíte vy?

L z Death note

2. prosince 2011 v 13:01 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Pro kamarádku jsem nakreslila Ela (nevím, jak mám skloňovat L :D) z Death note. Předtím jsem tohoto anime viděla jen dva díly, ale nijak mě to nezaujalo, takže jsem to nedokoukala, ale po tom, co jsem si vyhledala Elovi obrázky, jsem se rozhodla to vidět celý. Protože on je šíleně roztomilý a zajímavý a já ho žeru. :D

Skica. :) Nakonec jsem ji dala kamrádce, i když mě ji ten i... trouba bratr pomačkal. :/

Jooo ty vlasy jsem zvorala... :D