Říjen 2011

Nizzy a Angi v Minecraftu

28. října 2011 v 17:53 | The VelííQ |  Popelnice
Uuv... Trochu mrtvo ne? :D
No, každopádně, abych sem něco přidala, rozhodla jsem se pro něco, co jsem nedávno vytvořila... No, hraju Minecraft a spoustu lidí v tom dělá různé obrázky a já se rozhodla tam vytvořit Angi a Nizzyho, postavy jedné úžasné kreslířky Angi (v levo odkaz). Ještě dolů dám DA.

Takže první pokus. Angi... Noo... Fakt se mi moc nepovedla, ale na to,že jsem to dělala poprvé to jde ne? :D
http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/299/c/8/angi_in_minecraft_by_veliiq-d4e01y1.png

Blázen?

14. října 2011 v 14:10 | The VelííQ |  Deníček
Jak tak sleduju, tak jsem se zase dlouho neozvala... Hm... No mám v plánu dát sem kapitoly Pro nadvládu a pak taky pár obrázků, ale jakože nevím kdy. No, ale teď k mému problému.

Mám šílený strach, že jsem blázen, nebo že jednou budu blázen. Ale teď beze srandy, já se toho fakt bojím. No a teď se stala jedna věc.

Minulý týden ve čtvrtek jsme měly sportovky, a já si celou dobu myslela, že jsem tam byla, teda nějak jsem nad tím nepřemýšlela, ale když jsem včera přišla do šatny, tak holky si vzpomněly, že jsem tam minule nebyla a prostě, já si na to vůbec nevzpomínám. Pamatuju si poslední hodinu na které jsem byla, ale na zbytek dne ne. Prostě nevím...

Takže, jestli mě učitel zapíše, tak budu mít neomluvenou hodinu a to je další problém, páč potom budu mít dvojku zchování ne? A zrovna tohle vysvědčení potřebuju na přijímačky.

Já jsem fakt smolař. A jsem fakt vyděšená. No třeba to byl jenom nějaký zkrat, doufám.

Ale tak... Teď už jenom pubertální kecy, když jsem s holkama jela na rytmiku, tak jsme se bavily o pokřtení, a jsem jim říkala, že se asi budu muset nechat pokřtít. A tak jsme se bavily o jménech a říkám, že bych chtěla mít nějaký Japonský jméno, což je docela nemožný, ale bylo by to super. A tak jsem navrhla Yukito (někteří znají že? :D a ono to je klučičí jméno), Terce se líbilo ale nikomu jinýmu ne... :/ :D Tak mě napadlo Yuya, ale to nechci ani já, tak jsem pak nabízela z různých anime - Sasuke, Sakura atd... :D Ale nejvíc se mi líbí prostě Yukito, jsem jim řekla, že by mi mohli říkat Yuki-chan (dětinská zdrobnělina :DD), ale nakonec tak skončil pojmenovaný můj děštník se zobákem (neřešte). :D

Fakt mně někdy dost hrabe.. :D Tak ahoj