Srpen 2011

Pro nadvládu - 4. kapitola - Prozrazení?

27. srpna 2011 v 18:57 | The VelííQ |  Pro nadvládu
Noo... Je tady další kapitola... :) Za chyby se omlouvám.


Obrysy lidí - Matt Lanter, Robert Pattinson, Yuya Matsushita + neznámý

25. srpna 2011 v 13:18 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Chtěla jsem si nějak natrénovat lidské postavy, a jediné, co mě napadlo bylo obkreslovat, tak jsem si vzala jednu fotku Matta Lantera a na tabletu ji překreslila. Výsledek se mi celkem líbil, takže jsem se rozhodla v tom pokračovat a nakreslila jsem i Roba Pattinsona a Yuyu Matsushitu. I když vím, že je to podvod dám to sem... :) Podle mě jsou výsledky zajímavé.No tak jsem krapet hysterická, aneb návštěva zubaře

24. srpna 2011 v 19:58 | The VelííQ |  Deníček
Uah... Chce se mi něco dělat, chce se mi psát, chce se mi kreslit... Uá... Zítra sem dám obrázky... :) Trošku jsem si čmárala na tabletu, ale není to žádná nádhera, ale jen si tak trénuju... Každopádně, co chci říct je, že já prostě návštěvu u zubaře nesnáším.

No, takhle. Dneska jsme šli já, bratr a mamka k zubařce. Už předem jsem tušila, že mám kaz, takže jsem byla hned podělaná strachy. No ale takhle - já se vždycky hrozně bála vrtání zubů. A očividně jsem se toho nezbavila.

Prostě jsem sedla na to křeslo a zubařka mi zkontrovala zuby, mám tam zubní kámen (jen takovej maličkej!), něco s dásněmi a kaz. No, řekla bych, že kdybych neměla rovnátka bylo by to lepší, ale prostě si za to můžu sama, já vím. Každopádně se mě zeptala, jestli chci inejkci, aby mi to umrtvila.

A řeknu vám, že jsem si to nikdy nenechala umrtvit, takže jsem nevěděla, co mě čeká.

Noo... A prostě jsem trošku hysterčila, a zubařka mě sprdla a já... no prostě mě tekly slzy. Vím, že to trochu přeháním, ale já byla fakt ve stresu a prostě no... Už to nešlo zastavit. Ale vrtání zubu mě nebolelo... :D Což je hlavní.

A docela hustej pocit necítit půlku huby. :D No, ale fakt.

Divný je, že mě teď bolí zuby... :/ A docela mě to štve.

No mimochodem, taky milujete, když jeden z vašich rodičů sednou k počítači a pořád vás otravujou, jak se dělá tamto a tamto a dodělalo mě, když se mě mamka zeptala, jak si má přepnout písničku, nebo jak zjistí, že se jí ta písnička už uložila, jakoby nikdy nic nestahovala... :D No je to fakt luxus... :D

A zdál se mi strašně hezkej sen, že Matt přijel do ČR s nějakým pořadem na MTV a já se s ním setkala a pak jsme spolu jeli autem a málem nás oba zabil... :D Ale aspoň jsem si ve snu procvičila angličtinu. :D

Ehm, ehm... アロハー

Pro nadvládu - 3. kapitola - Lov

24. srpna 2011 v 15:18 | The VelííQ |  Pro nadvládu
Hmm... Tak se mi podařilo napsat další kapitolu... :D Zatím mě to dost baví, ale nejsem si jistá, jestli to je dobrý. Jestli to není moc krátký, nebo právě jsetli to náhodou hodně okecávám, takže všech komentářů si budu vážit... :) A já vím, že se asi hodně opičím po ostatních, ale snažím se to nějak převést po svém, ale nevím, jestli se to daří... No, užijte si to... :) Za chyby se omlouvám, jestli si něčeho všimnete, dejte vědět.

Listy

23. srpna 2011 v 17:21 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Noo... Napadlo mě, že bych si mohla něco načmárat na tabletu, ale měla jsem problém co. A tak jsem před sebou uviděla tyto dva listy a začala je kreslit. Je to rychlovka, takže nic světoborného, ale myslím, že to není hrozné... A navíc, když už jsem to nakreslila, tak to sem dám...

Toho stonku si nevšímejte a jo, ty listy maj fleky.

PS: Máte nějaký nápad, co nakreslit? Cokoliv, pište do komentářů! :) Díky

Možná, že jsi opravdu vypatlaná

23. srpna 2011 v 16:43 | The VelííQ |  Deníček
Já nevím, jestli má vůbec cenu to psát. Jestli to vůbec někoho zajímá, beztak, že tento článek ani nedopíšu, ale já prostě...

Jsem totálně blbá.

Jop... To mě vystihuje. Nebudu si hrát na to, že to nevím, nebo něco. Vidím to u lidí okolo mě, a začínám to nesnášet. Nesnáším, když něco řeknu, a lidi se nesmějou tomu, ale smějou se mě, že jsem řekla zase něco bez rozmyšlení. Nesnáším to.

Nejhorší je, že to jsou mí nejlepší kamarádi, že je to moje rodina, kdo si ze mne dělá v jednom kuse srandu, a já si už vážně připadám zbytečná a trapná.

Joo... Moje maminka, která má potřebu mě předevšema ztrapňovat, jaký mám hrozný vlasy, jak se o ně vůbec nestarám, že bych měla hrozný známky, kdybych chodila na jinou školu, a to, že si moje nej. kámšoka nachází jiné přátelé kvůli tomu, že jsem zpomalená, nebo já nevím, jak to říká.

Prostě jsem totálně trapná a tak se mě divte, že nemám potřebu pořád chodit ven s lidmi, kteří mě nechápu... I když já je mám všechny ráda, ale není to ono... Nevím. Já nevím kruci! Nechci je ztratit, ale příde mi, že jsem jiná než oni, tím nechci říct, že lepší, ale oni jsou střelení, zábavní a já... No... Ehm... Radši nic.

Já chci na Zbytov! Tam jsem sice mohla postřehnout posměšky taky, ale byla tam Dláňa, Renda, Anďa a Marťa a Terka a všichni, a tam mě přišlo, že o mě aspoň trošku někdo stojí, o takovou jaká jsem.

Hmm... Chápete to někdo?

Pro nadvládu - 2. kapitola - Krev

20. srpna 2011 v 15:00 | The VelííQ |  Pro nadvládu
Znovu přednastavuju... :) Za každý komentář budu vděčná... ;) :) (Týkající se povídky)

Pro nadvládu - Začátek - 1. Kapitola

15. srpna 2011 v 15:00 | The VelííQ |  Pro nadvládu
Nad tímto tématem přemýšlím strašně dlouho. Rozhodla jsem se, že se o něco pokusím... No. ještě úplně nemám vymyšlené detaily příběhu, ale něco malého už vím. Tento článek přednastavuju, momentálně jsem nejspíš na táboře. Takže užívejte prázky... :) A komentáře potěšej. :P :)

Obličej dívky

6. srpna 2011 v 13:14 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Dobře, tak to sem dávám až dnes. Noo... Kreslila jsem to, když jsem spala u kamarádky a prostě jsem si tak jenom čmárala, ale myslím, že výsledek není až tak špatný.

Určitě to není reálná kresba, ty oči jsou divný a pusa se mi moc nepovedla, ale já nevím proč, ale docela se mi líbí, jak jsem vybarvila ten kloubouk, i když ten skener to zkazil.

Všechno je špatně, nebo to bude všechno dobré?

5. srpna 2011 v 13:42 | The VelííQ |  Deníček
Nejspíš ten nadpis nedává smysl, ale komu to vadí? Mně teda ani moc ne, ale jdeme dál...

Takže, ahoj...
Za prvé, bych chtěla říct, že tento rok jsem napsala na tomto blogu nejvíce článků, což teda úplně nechápu, jelikož mi příjde, že na blog trochu kašlu, ale tak. No, nejvíc článků jsem napsala v březnu (40) a pak má aktivita rapidně klesla, tudíš v červenci jich bylo napsáno pouhých osm a toto je můj první článek v srpnu. Ani nevím, proč to píšu, ale prostě už to je napsaný a mazat to nehodlám.

Taky si můžete všimnout změněného nadpisu, z nic neříkajícího - Já chci léto - na "Blog bláznivé blonďaté upírky - The VelííQ". Ehm... Nic lepšího mě nenapadlo, a myslím, že je to docela i výstižné, takže to tu nějakou dobu pobude. Taky bych mohla změnit design, ale mě se tenhle pořád líbí. Takže asi nic.

Dále. Psala jsem to sem a teď o tom potřebuju napsat něco dalšího. Týká se to toho, že jsem zamilovaná a strašně mě to štve. Po nějaké době, co jsem se zamilovala, jsem si řekla, že na něj zapomenu, budu se dál zamilovávat do celebrit a budu šťastná, ale není to jen tak. Do celebrit se zamilovávám (Yuyáá ♥), ale na něj zapomenout nemohu. Skvělá zpráva. V podstatě se mi všechno s pojí s ním, i když to s ním nemá nic společného. Už to trvá měsíc a já se toho chci urychleně zbavit! Nemáte nějakej dobrej nápad?

Jinak, důvod proč jsem se tento měsíc ještě nezovala byl ten, že u nás spala kamarádka, kvůli tomu, že jsem dělaly takové výpomocnice na družině angličtiny. Vlastně jsem se i učily a pak pomáhaly s dětmi a bylo to fajn. Strašně jsem si oblíbila jednoho malýhu kluka, nebo spíš on mě a bude mi celkem chybět. Strašně roztomile se směje. A taky ještě jednoho, je z Německa a v Česku má babičku a takse česky dorozumí, a je to ten nejbožejší kluk, kterýho jsme kdy potkala. A je strašná škoda, že je o čtyři roky mladší! :D Ale fakt. Má úplně nádherný velký tmavý oči, roztomilý pihy a úžasně se směje. Řekla jsem si, že v příští povídce napíšu kluka podle něj. Ehm... Ale jinak jsem v pohodě. Měla jsem tam být ještě dneska, ale jelikož jsem jela na rovnátka, tak jsem nešla... :/ Štve mě to, a už teď se mi po těch dětech stýská, a to já děti moc nemusím.

Jinak půjčila jsem si tři knížky (konečně jsem se dostala do knihovny!). Mohlo jich být i víc, ale mamka z toho nápadu nebyla moc nadšená. Takže, přestože mi je sestřenka nejspíš doveze k babičce, jsem si půjčila první díl Harryho Pottera. Potom jsem si půjčila dva díly knížky o upíroj Oliveroj Nocturnoj. První jsem si rozečetla, zatím nic moc, ale snad se to nějak rozjede.. :)

Jinak snad ani nemám co říct... Možná přidám nějaký obrázky. Jo a ještě, moje počítadlo již napočítalo přes 6000 náštěvníků. :) Není to zrovna moc, ale i tak jsem za to ráda.
アロハー