Co, jak, proč?

29. června 2011 v 19:47 | The VelííQ |  Deníček
And that's why... I smile, it's been a while

Nevím... (ehm) Nevím...
Asi se zase cítím na dně. Totálně na dně. No, vlasně už bylo hůř, ale teď to je takový zoufalý pocit. Vlastně se už strašně moc těším na dovolenou. Žádná škola, žadný internet, žádní povrchní lidi, prostě jenom moje rodina a lidi, které znám už tak dlouho. (Nebudeme tam sami) Trochu doufám, že se zamiluju a ono to konečně výjde. Ehm, vážně naivní představa. Budu k sobě upřímná.
Začínám totálně nesnášet růžovou barvu na blozích (až na tebe, Gladus). Nesnáším, když si ze mě někdo dělá srandu, když mě do smíchu vůbec není. Nesnáším, když mě moje máma pomlouvá s ostatními předemnou a práskne na mě všechno trapný, co jsem kdy udělala. Nesnáším, že moje máma si nechce přiznat, že jsem aspoň trochu chytrá. Nesnáším, když lidi mluví o oblečení. Nesnáším, když máma chroustá zeleninu a nebo mlaská. Nesnáším, když jsou lidi nevychovaný, pořád řvou a rozbíjej a žerou něco, co není jejich. Nesnáším, když se někdo přetvařuje. Nesnáším, že mám příšerný smysl pro humor. Nesnáším, že kam příjdu tam se ztrapním. A nesnáším na sobě tu příšernou egoistiku, nebo jak to mám napsat. Nesnáším, že nemůžu napsat něco, co bude dobrý. A nesnáším ten příšernej zvonek.

EDIT 22:16 - No to mi scházelo. V břiše mám příšerný křeče, asi umírám. A ještě k tomu, se mi ten blbec mobil nechce připojit k počítači. Já chci tu písničku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majka24 majka24 | Web | 1. července 2011 v 23:33 | Reagovat

Věř mi, že tímhle obdobím jsem si taky prošla a nebylo to nic jednoduchého. Ikdyž si teď určitě řekneš: " To je blbost", tak určitě něco pravdy na tom bude.
S tou zamilovaností si to na sobě odhadla dobře.To že nesnášíš když tvoje mamka na tebe práská věci - komu by se to líbilo (to znám dobře-vždycky u babičky i moje mamka).
Ale to je jen věkem, uvidíš ;-) . Pak už si budeš jenom říkat že ty starosti, které si měla kdysi byli naprosto ubohé naproti těm co máš teď (třeba maturita, zaměstnání - koukáš na to, že nedřízení nad tebou jsou jenom ubohý dementi, kteří měli takové štěstí, že se přes známí dostali na dobrý flek, ale neměli by tam co dělat) a to je jenom tohle. Je mnohem mnohem víc zlých věcí, které se ti mohou přihodit, to mi věř
A něco na tom bude: "VŽDYCKY může být hůř"

2 papája papája | Web | 3. července 2011 v 14:02 | Reagovat

Nesmutni, nepodléhej depresím, užívej si života ;-)  (rŮŽOVOU TAKY NEMŮŽU VYSTÁT....) Jen pro informaci, už jsem konečně po dlouhé době napsala 20.kapitolu NÁVRATU DO NEKONEČNA, a protože jsi projevila zájem o mou povídku, píšu ti, že už je další díl k přečtení. Snad ti to zvedne náladu :-D

3 majka24 majka24 | Web | 10. července 2011 v 23:36 | Reagovat

Tak kdy napíšeš nějaký prázdninový zážitek?? Vypadá to, že na blog nemáš čas.. :-D Ale tak jsme na tom nějak stejně jak to tak vypadá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama