Vstup do pekla IV.

8. dubna 2011 v 20:06 | The VelííQ |  Vstup do pekla
Pokračováníí... :) Asi na to udělám samostatnou rubriku... :D - Splněno :D

Zděšeně jsem zíral na již dokořán otevřené dveře. Z nich se pořád valil tmavý kouř a s ním ten příšerný smrad, ze kterého se mi motala hlava. Asi se brzo pozvracím.
Tak mě tak napadá, když už jsem mrtvý, můžu zvracet?
"Půjdeš po svých, nebo tam chceš hodit?" zeptal se otráveně a já se donutil na něj podívat. Už se neusmíval. Tvářil se znuděně, ale i tak byl strašidelný. Raději jsem si řekl, že se tam vydám sám. Tak, nebo tak, jít tam musím.
Pomalu jsem přišel k rámu dveří. Tady byl ten smrad ještě silnější, takže jsem se rozkašlal. Záchvat kašle ne a ne skončit. Skoro jsem myslel, že si vykašlu plíce, nebo snad jiný orgán? Podíval jsem se zpátky na obludu. Na tváři měl stejný výraz jako před chvílí.
Jakto že jemu to nic nedělá?
"Tak padej už!" zařval, když viděl, jak na něj koukám. Přistoupil ke mně a strčil mě do hustého a nekončícího kouře. Když jsem se ocitl za rámem na druhé straně, nemilosrdně se zašklebil. Pak dveře zavřel a já zůstal sám s svou noční můrou. Aspoň jsem si to myslel.
Neochotně jsem se otočil a naposledy zakašlal. Dým začal konečně mizet a místo něho se objevil dům. Byl napůl průhledný, takže jsem přes něj viděl tmavé stěny.
Kdyby to šlo, vsadil bych se, že by se mi teď dýchalo těžko a moje srdce by vynechalo jeden úder. Ale jelikož jsem mrtvý a dýchání nepotřebuju a srdce mi zajisté nebije, jen jsem se zasekl na místě.
Viděl jsem sebe, jak rozbíjím velké skleněné dveře. Ty byly od benzínové pumpy. Když byl průchod dostatečně velký, protáhl jsem se jím a v tu chvíli se spustil alarm. Pohled se přiblížil. Teď jsem ničil všechno okolo, jako bych se naprosto zbláznil. Vzal jsem sáček brambůrek a rozdělal ho. Jednu jsem si strčil do pusy a hlasitě se zasmál, pak jsem pokračoval v destrukci.
Vyjeveně jsem na to zíral. Tohle nemůžu být já. Určitě jsem nevypadal tak šíleně. Naprosto jasně jsem si vzpomínal, jak jsem ničil zboží, ale že jsem se u toho smál?
Z myšlení mě vytrhl fakt, že mým krkem něco projelo. Začala z toho téci spousta krve. Po chvíli jsem se svalil mezi ten bordel, co jsem udělal...
Byl jsem mrtvý.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni :P

Upssss... 100% (192)

Komentáře

1 ruža z Moravy ruža z Moravy | E-mail | Web | 8. dubna 2011 v 22:07 | Reagovat

No a je to. To už nic necítil, nevěděl... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama