Přehled blogu

5. dubna 2011 v 18:51 | The VelííQ |  Blog
Napadlo mě, že bych mohla napsat něco jako obsah blogu do jednoho článku. Ke každé rubrice vysvětlím, co přesně se tam najde a tak podobně.

Blog - Zde se nic moc nenajde. Dříve jsem tam dávala náhledy bývalých designů, ale tato "tradice" jaksi zanikla.

Deníček - V této rubrice je várka mých každodeních keců. Výlevání srdce, popsání dne, mé nápady. U každého zápisku se nově zavedlo, že tam dávám buďto nějaké malé obrázky, které jsem kreslila do nějakého sešitu ve škole, nebo mé vlastní avatary.

Fotografie - Tato rubrika vás zavede na můj druhý blog s mými fotkami. Nemyslím, že tam jsou moje fotky, jako že na nich jsem já, ale které já fotím. Například zvířata, rostliny a další.

Grafika - Další odkaz, který vás přesměruje na můj další blog. Zde se věnuji grafice, nebo tam přidávám různé návody, dělám designy pro ostatní.

Já - Tady toho taky moc není... Fotky mého pokoje, a nějaké extra dlouhé řetězáky.

Knihovna - Přehled mých povídek. Tedy, pokusy psát něco uměleckého.

Moji mazlíčci - Moje zlatíčka si prostě zaslouží svojí vlastní rubriku. To jsou ti, kteří jsou s vámi a všechno vyslechnou. Můžete se na ně kdykoli obrátit a oni se s vámi s radostí pomazlí.

Obrázky - Zde máme podrubriky. Z The Sims 2, když hraju, tak tam sem tam něco nafotím a dám to na blog. Někdy také pokusy o umělecké fotky, jako třeba ty se Sebbym. Mnou kreslené, to jsou obrázky nakreslené tužkou, nebo na tabletu, či tužkou a pak upravené v počítači.

Ostatní - Podrubriky - Řetězáky, no jo, holt ráda vyplňuju a odpovídám. Popelnice, co se jinak nevešlo, třeba nějaké tipy na filmy. Téma týdne, píšu články buď na již vymyšlená témata blogem.cz, nebo mnou. Rozhovory, vybírám jen ty nejlepší a dělám s nimi rozhovory, které jsou graficky zpracované. Downloady do The Sims 2, někdy se trošku nudím, nebo něco potřebuji a tak upravím nějaké oblečení, či kůži.

Videa - Seznam mých oblíbených písniček, u některých i s mým překladem, nebo také oblíbená a zajímavá videa.

Připravuje se rubrika s názvem Škola noci, neboli The Sims 2 projekt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kriste-n Kriste-n | E-mail | Web | 5. dubna 2011 v 19:28 | Reagovat

Myslím, že se to hodí .... :-)

2 Cassie Michaelis Cassie Michaelis | Web | 6. dubna 2011 v 7:03 | Reagovat

Jo, fajne přehled :-)

Ehm, ne, Emily zrovna nějak nežeru, jen jsem s ní něco přečetla - taky... :-D Hmm, ten web u minulýho komentu byl překlik, jeden z mnoha mých blogů, to se občas stává :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama