Únor 2011

Nightwork - Tepláky

27. února 2011 v 18:56 | The VelííQ |  Videa
Oni jsou prostě úžasní!! No prostě, dovedete si představit, že by nějakej Američan zpíval o teplácích? :D To dokážou jenom oni! :)

Text:

Opět

26. února 2011 v 18:02
Naštvaná.... Fakt že jo. Úplně na dně. Je to sice naprostá kravina, ale já už nemám sílu. Velký houby tu jde. The Sims 2 nejde a to mě štve úplně nejvíc. Pak Feral Heart, což mě taky mrzí, páč se tam dobře relaxovalo. A žádná jiná hra nepůjde, protože nemáme nějakej pitomej program!! Všechno se seká, trvá půl hodiny než dojedu na konec stránky. V novým textovým programu mi to neopravuje chyby. V programu na prezentace, který mimochdem potřebuju na úkol z hudbeky, se vůbec nevyznám, takže by mě vážně zajímalo, jak ho udělám. Krucinál. Nemám náladu na nic. Jen řvát a nadávat proč jsme museli ten podělanej počítač dávat na tu podělanou přeinstalaci. Ano, jsem cvok jsem závislák, ale tohle mě prostě štve! A nikoho to doma nezajímá. Takže super. Tohleto nepřežiju. :(

Á!! Pomoc

26. února 2011 v 14:04 | The VelííQ |  Deníček
Achjoo... :( Pomoc. Nic nefunguje. The Sims 2, chybí nějakej podělanej úú nevim co. Stahuju to tady a stejně to nejde. Něco s grafickým něco. Takže jako asi nepůjdou žádný hry. Ta přeinstalace byla pěkně na... houby (chci být slušná). Seká se to ještě víc, nic tu pořádně nejde. Já chci starý počítač!! Přišla jsem o tolik programů úplně pro nic. Co mám k sakru dělat??? V kliduuu. Ne to nejde. Achjo. Fakt se mi chce brečet.

Splněný sen - 8. Kapitola - Dobře to dopadne

26. února 2011 v 11:53 | The VelííQ |  Splněný sen
Musím to co nejdýl prodlužovat. :D No, tato kapitola je hodně krátká... trapná... ale už se konečně dostáváme ehm... No... :D Radši nic. Kritizujte, chvalte, nemluvte sprostě... :D Omlvute mě za chyby.


Nevím co dřív!

25. února 2011 v 19:44 | The VelííQ |  Deníček
Nazdárek lidi. Promiňte, že jsem se neozvala, ale já jsem strašně líná, takže... :D Ne. No přeinstalovali jsme počítač, takže teď tu mám velké nic. Úplně prázdná plocha. Pomoc. Nevím čím mám začít. Mojí složku jsem si uložila na nějakej disk kam se vejde hooodně věcí, tak složky The Sims 2, doufám, že to vyjde... No a tak. Krucinál. Navíc, instalovali jsme to znovu kůli tomu, že to byl počítač pomalý, ale teď se seká ještě víc. Takže parááda. No dobře a co plánuju udělat (samozřejmě, že né dneska)?
  • Dát si mojí složku na plochu a promazat ji (Ehm, smazat nepotřebné věci :D)
  • Nainstalovat The Sims 2 a zkusit, jestli se tam buou objevovat staré domy, když tam dám jakoby starou složku
  • Dopsat konečně kapitolu Splněnýho snu
  • Přemazat nefunkční downloady do The Sims 2
  • Dodělat projekt "Škola noci"
  • Najít a nainstalovat Adobe Photoshop, Gimp a Photo Filter a ještě ICQ a Feral Heart
  • Napsat článek o seriálu Sběratelé kostí
Ehm... Myslim, že toho mám víc než dost. :D Držte palce ať to zvládnu. Ahoj

Zase jsem kreslila - Medvídek, kluk, části těla a portrét

21. února 2011 v 20:28 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Zvolejte "Sláva!" :D Ano, už nám jde tiskárna a skener. Teda, museli jsme koupit barvu do tiskárny, aby se nám ta tabulka neukazovala. Ale tak hlavní je, že už to jde. :D No, tady jsou. 

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Název: Medvídek

Dobře, tak začnu mým plyšákem. Tohoto medvídka už mám strašně dlouho, a nějakou dobu byl to můj nejoblíbenější. Teď už mám sice oslíka a koblížka, ale on je naprosto krásný! :D


Kůže do The Sims 2 - Škola noci - Mláďata

21. února 2011 v 16:49 | The VelííQ |  Downloady
A mám tu další kůži. Tentokrát je to jenom znamení mláďat. A pro muže i ženy od puberťáků. Ta Zoeyina se mi líbí víc... :D

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Pokusila jsem se (aspoň trošku) napodobit Erin (postava ze školy noci)


By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Opět pokus napodobit Shaunee :D


Používejte jak je libo, ale nevydávejte za své a tak dál.

Znalci The Sims 2, potřebuju pomoc :D

21. února 2011 v 15:02 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
(Naprosto trapný nadpis)
No ahoj. Takže. Rozjíždím takový The Sims 2 projekt.... ehm. S názvem Škola noci (zastřelte mě). :D Dobře... :D Ale je tu pár bodů se kterými potřebuju pomoc, takže kdybyste něco z toho věděli, tak prosím dejte vědět. Klidně vám za to někde hlásnu. :D No, tak kde že je problém? :D

Noo... Někde jsem viděla, že se musí něco stáhnout a pak můžete mít na jedné pracele hooodně lidí, znáte to? Jestli jo, nevíte kde to seženu?

Dále... Nevíte jak mám postavit hrad? Pokud ano, znáte nějaký návod, nebo nějaký download?

Taky by nebylo na škodu, nějakou stáj, jestli znáte, nebo nějaké celkem staré věci?

Budu vám vděčná za každou pomoc. Dyštak díky. :)

Kůže do The Sims 2 - Zoey Redbird

20. února 2011 v 15:36 | The VelííQ |  Downloady
Áno, jsem cvok. :D Udělala jsem kůži do The Sims 2 a předlohou byla Zoey. Ráda bych napsala od koho byla ta kůže předtím, ale vážně nevím. Snad jsem nic neporušila... Ou... :D No tak fotky.

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Kůže funguje jenom u žen. U puberťáka má tetování jenom na čele.

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
U dospělých už i na břiše a na jedné ruce. Také má tetování na zádech.

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Kousek tetování u babiček.

Kůže by měla fungovat jenom se základní The Sims 2, ale nejsem si jistá. Já mám Mazlíčky, Noční život a Šťastnou cestu.


Nevím, jestli to bude fungovat, jelikož se soubory co dávám na download nemám vůbec žádné zkušenosti... :D No stejně to asi nikdo nebude chtít... :) Ale tak... :D Kdyby náhodou. Dyštak ukládejte rovnou do složky v The Sims 2 download.

Používejte jak je libo, ale nevydávejte za své a tak dál.

Naštvaná

19. února 2011 v 13:25 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Aúú... Ahoj. Chtěla jsem sem dát obrázky, které se i mě celkem líbí (zázrak), ale jelikož ta pitomá tiskárna/scener tak příšerně blbne a mě se to foťákem fotit nechce, nic sem dávat nebudu. Jako chápete to? Já scenuju a napíše mi to, že to chce barvu do tiskárny. Co já s tím jako? Zavřít to nechce, musím to je vypnout. Přece když scenuju tak nepotřebuju barvu do tiskárny ne? Fakt, to mě dokáže naštvat.

A co se dělo včera? Nic... :D Byla jsem jen na rytmice a udělala si tam příšernou modřinu na koleně. Jinak, už jsem se rozhodla. Dopíšu teda ten Splněný sen, ale když to nikdo nebude číst, tak mou "slavnou kariéru" spisovatelky hodím do koše. :D (To za mě mluví ta naštvanost) No nic. Já valím. Ahoj

Vůbec nevim

16. února 2011 v 20:41 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Jsem tu zase s dalším článkem o ničem. Včera jsem žádný dvě normostrany nenapsala. Nevděla jsem co mám psát a navíc, když jsem mamku poprosila o radu, vykašlala se na mě. Nevím. Asi to vzdám. Nebo mám dopsat Splněný sen? Já nevím. Chci psát, ale nevím o čem. Pomozte mi prosím někdo.

Dál co nevim. Nevim kdo jsem. Už se v sobě vůbec nevyznám... Nechci si hrát na nějakou chudinku, ale prostě tak to je. Příjde mě, jako by ve mně žil úplně cizí člověk. Vím, že blíženci mívají rozdělenou osobnost, ale mě příjde, že máš snad všechny vlastnosti. Dobře, to možná přeháním. Já vůbec nevím jak to říct... :D

Dnešek byl fajn. Měli jsme jenom čtyři hodiny. Konečně mi jde jedna hra, takže jsem hrála a pak přišla kámoška. Chvíli jsme byli na počítači a pak jsme šli do divadla na absolovenťák ZUŠky. Pěkný tance... :) No... Tak jdu, ahoj

Abych vše uvedla na pravou míru

16. února 2011 v 13:02 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Čauvec. Nejprve se vás chci zeptat na něco ohledně designu - souhlasí vám barva záhlaví a okrajů stránky a barva stránky s tou barvou jak je pod tou vlnkou? Protože ve škole na počítačích to je takový divný... Tak dyštak dejte vědět, a já se s tím pokusím něco udělat.

Teď to, co sem chci napsat... No takže... Prostě to nebudu okecávat, snad pochopíte o co jde.

Nesnáším Ameriku a přesto poslouchám americkou hudbu a koukám na americké filmy
Na Americe vlastně nesnáším její povrchnost... Teda aspoň myslím, že to tak je. Zajímají se jenom o to své místečko, aby to tam bylo super a "cool", my se o nich musíme učit několik hodin, ale pochybuju, že oni se učí o nějaké zemi co se jmenuje Česká republika. Možná si tak řeknou název a počet obyvatel a tím to hasne. Dobře, nevím jak to je, ale nedivila bych se. Hudba... Tu prostě poslouchám a je mi jedno, od koho je, stačí když je pěkná a dá se to poslouchat. Americké filmy. Dobře, uznávám že v natáčení animovaných pohádek a filmů jsou celkem dobří, ale pochybuji, že by natočili tak pěkné pohádky jako máme my - Jak se budí prinzecny, Tři oříšky pro popelku. Sice kvalita dnešních pohádek upadá, ale ty naše, staré české, na ty nikdo nemá. Vím, můj názor je asi taky povrchní, ale prostě už mě to štve, jak se k nám cpe Santa Claus, jak nám angličtina leze do češtiny, ale za to si můžeme my, protože se necháme unášet tím, abysme byli jako ti slávní...

Nesnáším písmo TaQ tO jE FaQt HuStýý a přesto mám přezdívku VelííQ
Pro toto je jednoduché vysvětlení. Přezdívka vznikla před čtyřmi roky, kdy jsme ještě slavné Q psala. Nepsala jsem jako v ukázce, ale Q se u mě požívalo dost často. Stydím se za spousty věcí co jsem dělala a toto není vyjímka a věřte, že takhle psát už nikdy nebudu. Asi se ptáte, třeba, proč si ji nezměním. Nechci. VelííQ už ke mně prostě patří, vydržela u mě nejméně čtyři roky (když u mě něco vydrží takhle dlouho, tak je zázrak!), sice jsem ji parkrát změnila třeba na Citrus VelííQ, ale je prostě moje a moje ještě dlouho bude.

Nemám ráda, když někdo zbytečně používá anligčtinu do češtiny (viz. Jsi moje best friendka) přesto před přezdívkou mám The.
Jo tak tohle vysvětlit neumím. Asi takhle. Vzniklo to ještě před tím, než jsem si začala uvědomovat jak to je hnusné takhle češtinu ničit. Dala jsem si takový název blogu, proto ji na blogu používat budu, ale kde to je možné, přezdívka je pouze VelííQ. A přiznám se, že sem tam mi to anglické slovíčko do češtiny taky nějak přibude.

Tak jsem snad vysvětlila všechno co jsem chtěla.

Rekonstrukce blogu

15. února 2011 v 17:53 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Ahoj. Takže... Ehm. No. :D Nevím jak začít. No v podstatě... (krucinál, toho jste se fakt dozvěděli hodně) Fajn. V klídku Veru. Tak začnu tak.

Docela se mi daří, být chladná mrcha, jou jou. :D Každýmu poroučím, okřikávám ho, stále jsem strašně líná. Á ne! Udělala jsem dobrý skutek! Nakrmila jsem kachničky. Tohleto podle mě mrcha nedělá. Nebo jo? :D No nevim... Neřešme mě, ale můj blog a jaké mám plány.

Jak si někteří mohli všimnout, poslední dobou tu bývá jenom moje tvorba a plánuju to tak mít nažvdy. Prostě už nechci mít stovku okopírovaných obrázků a článků, takže plánuju všechny neautorské články a obrázky smazat. Jo tak to dá hodně práce... Uf... Takže smažu hodně rubrik. Bleskovky, soutěže, hodnocení blogů, většinu z obrázků. Videa nechám. Ale asi provedu jednu další změnu. Nejspíš smažu sb a nechám si jen oblíbené blogy do kterých budou většina patřit... Prostě tu budou jen odkazy na blogy, na které ráda chodím. Přemýšlím nad tím celkem dlouho, ale teď se s tou rekostrukcí nejspíš odhodlám. Sb, zatím si mě ještě nemažte, dám vám vědět, ale chci vám jen říct, že k vám stále budu chodit, protože u vás mám něco rozečteného, a tak... :D Fajn dobře... Tak a je to. Také změním design, nejspíš bude modrý. Jop... No nevím kdy s tou rekostrukcí začnu, páč musím napsat dvě normostrany Hry na schovávanou. Ano, plánuju to dopsat. :D Takže teď tu asi nebudu přidávat knížky... Stejně to nikdo nečetl. :D Tak to je jedno. :D No du to napsat, pak uvidim. Tak čauvec.

Jak já jsem ráda, že mám blog

14. února 2011 v 18:32 | The VelííQ |  Téma
Ahoj. Takže, na facebooku mě vyšlo, že myslím pořád jen na sebe, jsem líná jak prase a podobné žvásty (pravdivé). Takže od teď budu mrcha největší. Možná. :D Ale ne, o čem jsem se to chtěla bavit? Jo, už vím.

Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem před čtyřmi lety objevila blog.cz. Možná mi toho tolik sebral, ale teď se mi skvěle hodí, můžu sem psát své pocity, co jsem dělala, dále také sem můžu vkládat svojí tvorbu. Jsem neskutečně vděčná, že existuje blog.cz. Ale co tu opravdu miluju?
Lidi.
Vážně. Když si pročítám kvalitní blogy, jejich deníčky, povídky, obrázky. Tolik mě hřeje u srdce, že... chtěla jsem napsat, že mezi ně patřím, ale to není pravda. Nemám tak kvalitní blog abych patřila mezi ty, které tak ráda čtu, kteří mě pobaví a kteří ve mně vyvolají všemožné pocity (ano, opakuji se). Vždy jsem ráda, když tu najdu člověka se stejnými problémy, názory a myšlenky.
Nechápu, jak mamka může číst blesk.cz a další bulvární internetové noviny. To já si radši přečtu články na téma, články na blogu, protože jsou to (většinou) zajímavější věci, než že se nějaká celebrita vyspala s tím a tím, nebo jak vypadala a tak podobně.
Blog.cz mě učí novým věcem, je to důvod se zlepšovat v psaní, kreslit, vyjadřovat se. I když to nikdo nečte, jsem ráda, že to ze sebe můžu dostat, protože reálným kamarádům se mi to moc povídat nechce. V realitě jsem uzavřená a tady můžu být upřímná a taková jaká jsem. Nemusím se stydět za to, co si myslím (někdy). Vážně mě blog moc pomáhá. :)

A co vy? Proč si píšete blog a co tu máte nejradši?


Zoey Redbird a Steve Rae na tabletu

13. února 2011 v 12:46 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Někteří čtenáři, čili sbéčka, co sem chodí, ví, že v poslední době jsem pěkně zblázněná do Školy noci. :D A chtěla jsem si ozkoušet tabet a tak první co mě přišlo na mysl byla Zoey.

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Není to nic světoborného, jen taková rychlovka. Před nedávnem, jsem zase zkusila něco nakreslit. Opět postava ze Školy noci, Steve Rae. Zoeyina nejlepší kámoška. Další rychlovka no.

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Michael Jackson - They Don't Care About Us

12. února 2011 v 13:31 | The VelííQ |  Videa


K té prostě není co říct. Dokonalá! ♥

Překlad:

Nemocná

12. února 2011 v 11:46 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Ahojec. No v úterý a ve středu se nic zajímavého neudálo, tak začnu čtvrtkem. To už mě bylo divně. Škrábalo mě v krku a bolela hlava, ale úspěšně hlasím, že jsem to celý den vydžela. :D Po škole jsem šla s holkama do města a do cukrárny, daly jsme si ledovou čokoládu a zákusek. Já indiána. Mňam. :) Bylo to fajn, akorát stejně mě nebylo zrovna nejlíp no. Včera jsem nešla do školy, páč už to bylo fakt hrozný... furt pšikám, mám rýmu. Před chvíli jsem si pšikla a nudle mě na ruku... :D :D Vím, že to je nechutný.. :D :D Ale aspoň můžu dýchat. :D No, aspoň můžu být doma sama až do večerá.. Rodiče jeli k babičce... :) Tak valím, možná sem dám obrázky, co jsem kreslila na tabletu... :D

Mé obrázky - Z výtvarky

10. února 2011 v 19:13 | The VelííQ |  Kreslené mnou
Další mnou kreslené obrázky. :D Tentokrát ze školy. Je jich málo, jelikož ty nejlepší tam pořád někdě vězí. :/ Ale tak, snad vám budou stačit... :D

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Název: Sluníčko

No tak... :D Prostě normální sluníčko. Zrovna jsem měla skleslou náladu, takže je takový nic moc...

Můj mazlíček Láďa

10. února 2011 v 18:25 | The VelííQ |  Moji zvířátka
Křeček: Džungarský
Jméno: Láďa
- Vybrala mamka
Přezdívka: Skřítek
Mám ji/ho od: 7.2.2011
Do: 16.2.2011
Počet útěků: --

Mám křečka!

7. února 2011 v 18:56 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Čauvec. Ú... :D Takže dneska mám svátek. Dárky jsem už dostala dřív, ale dneska jsem dostala ještě jeden. Křečká! Někdy sem dám fotku. Je strašně malinkatej. A k sežrání. ♥ Akorát nevím, jestli to je kluk, nebo holka. :D Trošku problém. Neznáte nějaké jméno, pro kluka i pro holku? :D Dyštak díky. Dále. Rozečetla jsem další knížku od S. Kinga. Nějak nezbytné věci? Či jak. :D Jo tak. :D Hmm... Jinak asi nic. Musím se jít učit. Děják. No to určitě neudělám... :D Ale tak nevadí... Ikdyž trochu jo.. :D Tak já valím. Ahoj :)