Leden 2011

Umrznutí zimou?

31. ledna 2011 v 17:10 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Ahoj. Tak dnešek.

Ráno jsem šla před panelák kámošek a čekala až nakonec přišly... :D Hrozná zima. Tak jsme šly směr  k další kámošce a to už jsme mrzly fakt hodně. A pak společně jsme to pádily (spíše ploužily) do kina. Jednej kámošce šedivěly vlasy a mě zmrzly mimické svaly. Vážně super... :D Říkám - přště jedeme autem! :D Dobře jsme došly do cíle, až na to že úplně červený a zmrzlý. Film byl celkem o ničem. Bylo tam pár dobrých hlášek, ale nějak mě to extra nebavilo. Pak jsme šli do školy s třídní a tak. Ríkali si nový rozvrh, páč jedna učitelka odešla. Potom jsme šli na počítače, protože jsme chtěli udělat jednu takovou soutěž, ale zjistili jsme, že další kolo je až ve středu. Tak jsme byli na netu a pak přišel čas na vízo... :D Mám jednu dvojku, jinak samý... :) :D uf.. :D ale beztak si to do konce roku zase zhoršim.. :D No to je jedno..

Ve dvě k nám šla Bětka a koukli jsme na Toy Story 3. Hehe.. :D Sranda... :D A pak si zahrály Carcasone.. či jak se to píše... :) No a teď tu sedím a píšu článek... :D

Včera jsme měli tu oslavu a já dostala dvě trika, pátej díl Školy noci, knížku o kreslení, filmy a asi vše. Do toho pátého dílu se pustím později, páč teď čtu od S. Kinga "To". Ta knížka má přes 1000 stran a ještě tam jsou malý písmenka. Nechápu jak se mohl tak rozepsat... :D Fakt nevim.. :D Zatím jsem ve čtvrtině, ale baví mě to... :) Tak já valím, čauvec.

Hodnocení blogu *Only-Hanna*

31. ledna 2011 v 17:00 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Líbí se mi:
Je fajn, že design je s tím o čem blog je. Menu je přehledné. Jinak mě blog moc nezaujal, protože Hannu nějak ráda nemám, ale pro její fanoušky tu je spousta fotek. Blog se teprve rozjíždí, takže nemůžu hodnotit články.

Nelíbí se mi:
V podstatě je to dobrý fan blog, i když zatím celkem málo článků, ale to chápu. Na tom designu mě trochu vadí nápis "Welcome to my blog!". Místo toho bych napsala třeba, vítejte na blogu o Hanně Beth. Nebo tak.

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif

Sebevražda... Ne, jsem srab.

29. ledna 2011 v 20:03 | The VelííQ |  Téma
Téma je sebevražda. Snad se mi povede napsat něco smysluplného.
  Nevím, kolikrát za den se někdo zabije ať už z důvodu ztráty "lásky", nebo těch dalších. Myslím, že vyjmenovávat je, je zbytečné. Vím jen jedno, já bych si nikdy vzít život nedokázala. Jsem na to moc velký srab. Ale někdy na tím přemýšlím.
  "Nebylo by lepší, kdybych se zabila?" říkám si. Uvědomím si, že bych to nezvládla. Pak tedy přemýšlím, že by mě někdo zabil. Náhodou by mě třeba přejelo auto. Opravdu trapné myšlenky a tak je hned zaženu. Nechci nad tím přemýšlet. Doopravdy zemřít nehodlám, nechci ani netoužím. Je to jen důsledek hněvu co na mě poslední dobou dopadá, jelikož jsem hrozně uzavřená a všechno to dusím v sobě.
  Před chvíli jsem četla nadpis, už nevím jak to přesně bylo, ale něco jako: "Žvot jsi si sám nedal, tak nemáš právo si ho brát." Či nějak podobně. A souhlasím s tím. Nikdo nemá právo si brát život, a když to někdo udělá, řekla bych, že to nejvíc mrzí rodiče. Protože oni mu dali život, který on bezmyšlenkovitě zahodil, většinou pro nic za nic. Ale nikdy jsem sebevraždu nespáchala, takže nemůžu soudit, jestli to bývá pro něco. To vědí jen ti, kteří to udělali. Také neříkám, že to právo mají rodiče. Ne. Ty by se měli postarat, aby si jejich děti život užili a pochopili, co od něj chtějí. Někteří chtějí lásku, další slávu a pár jich žije proto, že musí. Já osobně chci rodinu, chci poskytnout bezpečný domov pro mé děti. To je ten důvod proč chci žít, a ostatní, by si měli ten svůj také najít.
  Teď mě něco napadlo.
  Lidi, kteří spachají sebevraždu, nedělají to proto, že nemají ten důvod, tu prioritu?
Co si vy myslíte o sebevraždě?

Tak jaké to bylo?

29. ledna 2011 v 15:31 | The VelííQ |  Deníček
Zdroj: The VelííQ the-veliiq.blog.cz
Včera jsem byla v Pardubicích na hokeji. A vyhráli to. Sice jenom jedna - nula, ale tak aspoň, že to vyhráli. :) Málem se tam i porvali, ale tak... :D A ještě, ze začátku jsem vůbec nevěděla kdo jsou. No jo. :D Stydím se. :D Ale když mě spletlo, že fanoušci měli červené a hokejisti bílé dresy. :D Jinak, hráli proti Budějovicím. Užila jsem si to, byla sranda a hlavně - puk na mě nespadl! :D Vážně nevím, co bych dělala kdyby na mě mířil. :D Akorát mě zklamali lidi. Minule (před rokem), když jsem tam byla tak prostě víc lidí tleskalo a když se dělala mexická vlna tak to projelo celou tribunou. Teď se povedla jen v kotli a to asi jen dvakrát a prostě ostatní se vůbec nezapojovali. Což mě trošku mrzelo... Ale tak to je jedno... :)

Dneska jsem spala od půl jedný do půl jedný. Hrůza!! :D Tak já valím. Ahoj :)

Pááárdubice! :P

28. ledna 2011 v 14:57 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Čauvec... :) Tak dneska ve škole to bylo celkem v poho.. :) Jinak nic... Vlastně jo... :D Vždycky vám toho chci tolik napsat, říkám si to v hlavě a pak už nemám náladu... :D Tak co se stalo? Jsem to zapoměla.. :D No to je jedno, ale můžu vám říct, co se bude dít. Ve čtyři jedu s taťkou do Pardubic na hokéj.. :) Budeme fandit... :P :) Se těším! Jinak taky se těším hodně na víkend, protože konečně dostanu ten pátej díl! Á... :) Už aby to bylo.. :D :) Tak pa.

Fotky z The Sims 2 - Mazlíčci

27. ledna 2011 v 18:19 | The VelííQ |  Z The Sims 2
Znovu přicházím s várkou fotek z The Sims 2... :D Tentokrát jsou to mazlíčci.. :) No, snad se budou líbit.. :)

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Gumová kostička! :D

Splněný sen - 7. Kapitola - Domluva

25. ledna 2011 v 20:14 | The VelííQ |  Splněný sen

Vážně nevím, jestli tu kapitolu mám zveřejňovat. Připadá mi hrozně trapná. :D Ale co už. Je napsaná a přepisovat se mi to nechce. :D Už se chci posunout. Dobře. Takže nejtrapnější kapitola z téhle povídky přichází. :D Doufám, že vás aspoň pobaví... :D


My chemical romance - Na na na

24. ledna 2011 v 19:34 | The VelííQ |  Videa

Naprosto úžasná píšnička. ♥ Ten kluk má skvělej hlas... :) :P

Překlad:

Další fotky z The Sims 2

23. ledna 2011 v 18:46 | The VelííQ |  Z The Sims 2
Hrozně mě baví fotit v The Sims 2. :) Tak taky jsou další fotky... :D :)
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
  ↑ Na líbánkách :D :)

Heh.... Mmmmm.. :D

22. ledna 2011 v 19:10 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Čauvec. Nejdřív se vás chci na něco zeptat. Stalo se to po lyžáku, ale vždycky, když jsem psala deníček, tak jsem na to zapomněla. :D Takže, už jste si někdy vyprali nabiječku? :D :D Já jo. Ale žije... :D No jo, přes noc na topení a funguje jako... mm.. :D rybička. :D Ne nevím, to je jedno. :D

Dnešek. :) Jsem šla po dlouhé době s Marky ven. A dala mi plakát s Mattem... ♥ Děkuju moc! :) Potom jsme koukaly na Karate kid. :) Fajn film. :) Sice jsem asi čtvrku neviděla.... :D Ale jako hezký... :) Jinak.. :D asi nic. Tak čauvec.. :P :)

Splněný sen - 6. Kapitola - Udobření

19. ledna 2011 v 13:19 | The VelííQ |  Splněný sen
Po dlouhé době další kapitola. Ani nevíte jakou práci mě dalo to nějak napsat. Ale rozepsala jsem se, a další kapitola je na světě. :D Je sice o ničem a nepodstatná, ale prostě.. :D No, snad se bude líbit.. ;) :D
Omlouvám se za chyby! :D


Moje rodina v The Sims 2

18. ledna 2011 v 19:41 | The VelííQ |  Z The Sims 2
Včera jsem se nudila a tak jsem v The Sims 2, vytvořila moji rodinu. Jakože, moji realnou rodinu, ale v The Sims 2. No prostě...:D Snad chápete.

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Takže, tady jsme všichni pohromadě. Mamka ve skutečnosti není vyšší než táta..;) A nenosí takový výstřihy. ;) :D A já nejsem zdaleka tak hezká. ;) :D

Hodnocení blogu MeslinQa

18. ledna 2011 v 18:33 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Líbí se mi:
Hodně se mi líbí pěkný, barevný design. Blog je přehledný, takže se tu jednoduše orientuje. Co se týče obsahu, je hodně o (kvalitní) grafice, ale najdou se tu i příběhy, návody, testy a tak podobně.

Nelíbí se mi:
Jediný co bych změnila - možná bych dala trošku tmavší písmo. Protože když je zrovna to písmenko na té čáře na pozadí, nečte se to zrovna nejlíp.

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif

Patřím sem vůbec?

18. ledna 2011 v 15:12 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Ahoj. Já vůbec nevím, jestli ještě vůbec patřím do reálného světa. Necítím se tam dobře. Připadá mi, že se mým domovem stáva internet. A není to dobrý. Do háje. Všechno se na mě bortí. Už několik let v sobě držím stres, naštvanost a tak podobně a cítím, jako bych měla za chvíli vybouchnout. Vážně paráda. Mám jít na fotografickej, ale kácím na to. Nemám náladu a ani foťák. Jo, nemůžu ho najít. Fakt, zabit mě. Málem jsem ztratila zlatou náušnici, pohádala se s kámoškou a už vážně nevim co mám dělat. Na jazyku mám aftu a ještě k tomu mě rostou stoličky, takže mě bolí ucho, tvář a krk. Jsem naštvaná, protože jsem před mamkou poskakovala jak debil, že už se nemůžu dočkat toho až si přečtu pátej díl. A víte co? Ona ho už měla dávno přečtenej. Já musím čekat ještě pitomých pár týdnů. A ona si ho klidně přečte. Já vím, že to jsou vážně pitomý problémy, ale mě už to vážně štve. Nejradši bych si lehla do postele, a četla, četla, četla. Kolem mě by se objevovaly všechny knížky co bych jen chtěla, a prostě si jen četla. Nemůžu. :/

Hodnocení blogu Cassie

17. ledna 2011 v 20:25 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz


Líbí se mi:
Líbí se mi pěkný, jednoduchý, né žádný přeplácaný design. Také zajímavé články s názorem, u kterých se zaručeně pobavíte. :) Majitelka blogu se věnuje psaní povídek, proto se její psaní (?) krásně čte.

Nelíbí se mi:
Takže. Co se mi nelíbí? Opět prostě nevím. Líbí se mi tu všechno a nic bych neměnila.

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif

Já vím, že ty moje hodnocení stojí za prd, proto se fakt omlouvám!

Hodnocení blogu Mišák/Mishell

17. ledna 2011 v 15:37 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Líbí se mi:
Příjdou mi hodně zajímavé rubriky, třeba "Věci, díky kterým žiju". Je tu několik témat, u kterých popisuješ proč si bez nich nedokážeš představit život. To se mi líbí. Pak tu je hodně rubrik o tobě, o tom co ráda děláš, co se ti líbí a tak podobně.

Nelíbí se mi:
V podstatě tu není zas tak co vytknout. Je to blog o tobě, a asi všechno co by ten blog měl mít, má. I když, mohla by jsi zkusit udělat si svůj design, a nepoužívat šablonu. Prostě mě to příjde takové... odfláknuté.

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif

Co to mělo znamenat?

16. ledna 2011 v 20:56 | The VelííQ |  Téma
Pff... Rovnou k věci :D
To, o čem chci psát, není zrovna paranormální jev, ale podle mě by se to tam dalo také zařadit.
Jde o to, že jsem koupila mé sestřence placku/odznáček, myslím že k svátku. Nechala jsem ho válet se na stolku co mám v pokoji a potom jsem šla do obýváku. Koukala jsem se na TV, nebo byla u počítače, už nevím. Pak jsem se vrátila do pokoje a koukla na stolek. Ta placka byla pryč. Hledala jsem ji po celém pokoji, ale nikde jsem ji nenašla. Zavolala jsem si i tátu ať se po ní jde po dívat, i on ji nenašel. Řekla jsem si, že se třeba někdy objeví a šla zpátky do obýváku. Za pár dní jdem si sedla na gauč a koukla na stolek. A co myslíte? Ta placka byla na stejném místě, kde jsem ji nechala, ale nenašli jsme ji tam. Připadá mi to celkem divný. Bratr by to nebral, k čemu by mu byla, a navíc byla přesně tam, kde jsem ji položila. Vážně nevím kdo, nebo co, to udělalo, nebo jestli jsme měli s tátou nějakou divnou halucinaci.
Stalo se ještě pár dalších divných věcí, ale tohle mi prostě pořád vrtá hlavou.
Stalo se vám taky něco divného?

Řetězák - Myslím si

16. ledna 2011 v 17:54 | The VelííQ |  Řetězáky
Dnešek už poslední ok? :D 

Co myslíš o?

Škola >> Místo kde si můžeme najít kamarády, získat nový informace, ale taky místo plné trápení a nudy.
Moře >> Pohoda, klid, odpočinek
Sníh >> Zimáá :D
Internet >> Zábava, oznávání nových věcí a získávání kamarádů
Dveře >> Věc ktero ukdyž otevřeme můžeme projít :D
Kolo >> Výlety, sport, spalování tuků
Afrika >> Místo kde bych nechtěla bydlet
Asie >> Světadíl :D
Amerika >>K tej se raději nevyjadřuju :D
Sobota >> Odpočinkovej den
Jakej vztah máš k....?
Cigaretám >> Zhusenej :D
Alkoholu >> Zatím skoro žádnej, chutná mi pivo, toť vše...;)
Drogám >> Nechci...;)
Homosexuálům >>Normální, když nemají potřebu se líbat předemnou, beru je jako normální lidi..;)

Řetězák - Blbost :D

16. ledna 2011 v 17:44 | The VelííQ |  Řetězáky
Nudáá! :D

1) Zdarééc, zdraví Annie :). S kým mám já tu čest? S VelííQem :P
2) To je ale ošklivý jméno! To je přezdívka :D
3) No dobře, tak tě tak nebudu zlobit... Tož, to je fajn :D
4) To je ale krásný zimní den, viď? No, parádní. :D Spíš to vypadá jako jarní den
click dál↓↓↓

Řetězák - Můj pokoj

16. ledna 2011 v 17:37 | The VelííQ |  Řetězáky
MÁŠ V POKOJI:
Dveře→ Né asi :D
Okna→ Jedno :)
Postel→ Jop :)
Křeslo→ No jenom takovou kostku :D
Gauč → Jo :)
Psací stůl→ áno, ale moc ho nepoužívám, spíš se na něm válí spousta věcí :D
Židle→  Jednu :D :)
Pc s příslušenstvím→ Ne, bohužel :D
Lustr → Jo :D