Listopad 2010

Splněný sen - 1. Kapitola - Jdu "ven"

28. listopadu 2010 v 20:20 | The VelííQ |  Splněný sen
No, další kapitola. Zatím se tam nic neděje, ale příště už to bude snad lepší. Jinak, asi deset minut jsem vybírala místo, kde by se mohli sejít. Všechny celkem známá města byli daleko... :D Takže prostě takhle. Ať se líbí, a omlouvám se za chyby.

Přihlásil jsem se na My Space a měl jsem dvě nové zprávy. Jednu od Verči a jednu od Jenn. Nejdřív jsem otevřel tu od Verči.
"Ahoj, tak co jsi dneska dělal?"
Odpověděl jsem jí, že jsem fotil nějaké fotky a že až budou, pošlu jí je a zeptal jsem se jí, co dělala ona. Potom je otevřel zprávu od Jenn.
"Čau, poslední měsíc o tobě nemám žádné zprávy… Myslela jsem, jestli by jsi dnes nešel se mnou a s Anne "ven"?"
Věděl jsem co znamená to "ven", jít zapařit. Neměl jsem nic v plánu, ale byl jsem celkem unavený. I když, dlouho jsem je neviděl a chtěl jsem si promluvit s opravdovými kamarádkami. Na konec jsem odepsal:
"Ok, tak kde a kdy?"
Podíval jsem se na hodiny, bylo teprve půl šesté. Myslel jsem, že už je víc. Venku už byla dávno tma. No jo, ta zima. Kouknul jsem do kalendáře, jestli nemám nějakou důležitou akci, abych tam nepřišel s ukrutnou bolestí hlavy. Naštěstí byl zítřek volný, takže tenhle večer si užiji. Za chvíli přišla další zpráva od VeliiQ. Měla tam spoustu chyb, ale vyluštil jsem to.
"No to by chtělo. Těším se. Já byla ve škole - nuda. Jinak nic. A máš něco v plánu na dnešní noc?"
Připadalo mi, jako by četla mé zprávy, nebo myšlenky, ale odpověděl jsem.
"To věřím, já už mám školu za sebou, naštěstí. Půjdu s Jenny a Anne ven."
Hned poznala, že to ven znamená jít do klubu. Chvíli jsme si o tom psali, ale potom musela odejít. Zvláštní bylo že Jenny ještě neodpověděla. Byla nuda, a tak jsem šel na nějakou stránku s online hrami. Našel jsem si tam nějakou bojovou. Chvíli jsem hrál, ale po každé minutě jsem kontroloval, jestli už neodepsala. Neměl jsem na to nervy, a tak jsem Jenn napsal sms. Za dvě minuty odepsala, že se omlouvá, ale že momentálně nemá přístup na internet. Domluvili jsme se, že se sejdeme v sedm v Akronu před U.S. Bank. Jsou tam prý spolu (ne v té bance, ale v Akronu) a ještě s nějakými kluky na Vánočních prázdninách, ale prý jen na tento víkend. Cesta do Akronu trvá půl hodiny, ale snad to do sedmi stihnu. Šel jsem se připravit do koupelny. Trochu jsem si nageloval vlasy. Pak jsem si vyčistil zuby, i když mi bude z pusy páchnout alkohol. Na sebe jsem si vzal džíny, mé oblíbené triko a nezapomněl jsem se navonět kolínskou, pak jsem si vzal teplou zimní bundu a nové boty a mohl jsem vyrazit.

Jenn - Hrála Beccu ve Vampires Suck
Anne - Hrála Jennifer ve Vampires Suck

Přejdi na:


Spaní u kamarádky

28. listopadu 2010 v 19:16 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Takže, včera jsme jeli k dědoj na oslavu, slavil narozeniny. To jsem se zase přežrala, radši se ani nebudu vážit! :D No, potom jsem šla s kamarádkou do divadla na Běh na dlouhou trať, vlastně vystoupení C-Dance - scénický tanec. Vážně to stálo za to. :) Poslední tanec trval 30 minut. To bych nedala! :D Potom jsem šla k té kamarádce spát, dívály jsme se na TV a tak. Ráno jsme dělaly mrtě kraviny s panenkama (vážně, nehrajeme si už s nima :D) a byly jsme v pyžamu až do večera. :D No prostě nejlepší. :D Ale taky jsem tam toho mrtě snědla. :D No jinak k té nové povídce, vypadá to, že se zatím líbí, tak se pokusím napsat další díl... Ale nezapomenu i na ty starý.. :) Tak papa :)

Splněný sen - Úvod - Seznámení

26. listopadu 2010 v 14:48 | The VelííQ |  Splněný sen
Prosím, nesmějte se mi! :D Prostě FanFaction o Mattoj.. :D A mě.. :D No..:D Jestli aspoň někdo napíše, možná udělám další kapitolu.. Tohle je zatím jen ůvod.. :D
PS: Nedivte se mi že mi tam je 16, ale bylo by fakt divný kdyby si jen tak psal s 12-tou holkou.;) :D Ta 16-letá je aspoň trochu možná.. :D

Po dlouhém dni jsem se uvelebil na pohovce, otevřel jsem notebook a přihlásil se na Twitter. Vlastně, neměl jsem tam co napsat, ale napadlo mě zavzpomínat a tak jsem hledal statusy staré alespoň měsíc. Našel jsem je. Tady to všechno začalo. Kliknul jsem na status a objevily se komentáře. Sjel jsem trochu dolů a přečet si komentář od osoby, která se mi stala přítelem. Není jí víc jak šestnáct let, ale přesto si rozumíme. Stále si máme o čem psát. "VeliiQ," začal jsem číst "Chtěla jsem ti říct jen ahoj… Založila jsem si twitter jen kvůli tomu. Jsem z České Republiky, tak se omlouvám za špatný překlad." Musel jsem se rozesmát, protože opravdu, několik chyb tu bylo. Chvíli jsem se zamyslel… věděl jsem, že mi toho chtěla říct o tolik víc, ale jelikož na twitteru může být zpráva dlouhá maximálně sto-čtyřicet znaků, musela toho hodně vynechat. Vyhledal jsem i další status, kam mi také napsala. "Také ti přeji šťastné Díkuvzdání. To je tvůj nádherný úsměv. :D :)" Kliknul jsem na přiložený odkaz na obrázek a začal jsem se smát. Ten nejpřihloupější úsměv který jsem dokázal vykouzlit na natáčení Vampires Suck. V dalším komentáři prosila, jestli by jsem s ní neudělal takový malý rozhovor na její blog. Dlouho jsem předtím přemýšlel, jestli jí mám odepsat, nebo se na to vykašlat. Na konec jsme spolu ten "malý" rozhovor udělali a jsem za to rád. Díky němu jsem poznal, jaká je a díky němu, jsem jí začal důvěřovat. Od té doby jsme si psali už jen na My Space, který si kvůli mně také založila. Musel jsem se usmívat na obrazovku mého notebooku.

No jéje... sníh!

25. listopadu 2010 v 19:25 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Ahoj.. :) Nevím jak u vás, ale u nás už napadl sníh... A co myslíte? Zima, rýma, kašel.. :/ :D Prostě už mě leze krkem... ale na druhou stranu, ať ten sníh vydrží do lyžáku, páč jinak to bude na houby lyžák. A na ten se těším z celé zimy nejvíc (kromě Vánoc). No, ve škole jsme měli říkat nějakej monolog, já řekla text z mého článku o fantazii. A mám jedničku... :P To je ta dobrá zpráva (pro mě), ale bohužel musím si natrénovat nějaký další text a říct ho před celým druhým stupněm. To už je horší. Achjo. Radši jsem to měla říct nějak špatně, abych tam jít nemusela. Uvidíme. Ještě musím vymyslet ten text... :D Tak já jdu, papa

Nejdříve ve snu, potom v realitě

22. listopadu 2010 v 18:46 | The VelííQ |  Téma
Další článek na téma. Předem se omlouvám za chyby.. :)
 O čem to mluvím? Co si o tom myslím?
Zažili jste někdy, že jste si řekli "Tohle už jsem někde viděl/a?" Já ano. Nevím jestli se mám děsit, nebo se  radovat, že někdy vidím co se stane, ale jelikož to zažívají i některé mé kamarádky, příde mi to už jako normální věc. Zrovna před nedávnem se mi zdál sen, že jsem byla na nějaké internetové stránce, byla tam soutěž. Chtěla jsem se zapojit a tak jsem co nejrychleji odpověděla, když jsem se ale pořádně zamyslela, uvědomila jsem si, že to mám špatně. A to samé, na úplně stejné stránce se mi dneska stalo. A to jsem tu stránku, v tu dobu, co se mi zdál sen, neznala. Je to takové zvláštní... Někdy u toho snu slyším i zvuk, a to, co řekne ten člověk, tak řekne i v realitě a to mi připadá hodně divný. Jsem ráda, že se mi zdají jenom samé prkotiny, protože bych vážně nechtěla vědět dopředu, že se stane něco hrozného. Sice bych to třeba mohla zachránit, ale většinou nepoznám co se stane a co ne.
Stává se Vám to také?

Zítra zase škola

21. listopadu 2010 v 21:06 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Nechci vám znepříjemňovat náladu připomenutím, že už je zase zítra škola, ale bohužel to tak je a já se tam vůbec netěším. Naštěstí nemám žádný kroužek, takže odpoledne strávím v klídku doma. Jinak, dostala jsem se s Michael Jacksonem do dalšího kola, proto vás prosím, jestli jste ho měli rádi, aby jste pro něj hlasovali tady. Děkuji předem. :) Všem přeji dobrou noc.. :)

Nový design s ním ♥

21. listopadu 2010 v 18:49 | The VelííQ |  Blog
Upřímně, nevím jak hodně to je trapný.. :D Nevím jak dlouho tu bude, ale musíte si na něj radši zvyknout.. :D :)
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Snad se aspoň trošku líbí.. :) Mě osobně jo ♥ :D

Češi - Národ buranů? Opravdu?

19. listopadu 2010 v 17:09 | The VelííQ |  Téma
Ach ano.. Četla jsem si článek na blesk.cz.. Lady Gaga nám nadávala protože prý lidi netancovali, neřvali a nic jinýho. Ptala jsem se kámošky která tam byla, ta řvala už po 5 sekundách co Gaga zazpívala a to že jednu písničku netancovali se nedivím. Přece jen, chvíli trvá než si člověk zvykne než se naladí. Ano, prostě blesk.cz - už nikdy! Ale vážně mě štve a mrzí, komentáře některých Čechů. Prý jsme burani a umíme se bavit jen u piva a nevím co ještě. Ale já znám tolik lidí kteří se umějí bavit i bez alkoholu a u jiné hudby, přece jen, máme rádi spíš rock a né pop. Miluju Česko, miluju tenhle národ, i když si myslím že jsme mohli udělat něco jinýho, myslíte, že jsme jediní co dělají chyby? Ne! Žádný národ nemůže být dokonalý (ani Amerika!!). Hrozně moc mě mrzí že si tohle o českým národu někdo myslí...
Zrovna dneska jsem četla rozhovor s Yemim A.D. a tolik mě hřálo u srdce co řekl. (Rozhovor tady) Hrozně moc si ho vážím.
Toť vše, co bych řekla..

Když na zem spadne první vločka

19. listopadu 2010 v 14:45 | The VelííQ |  Téma
Rozhodla jsem se napsat další článek na téma. Předem se omlouvám za chyby.
Jaký mám pocit, když se oběví první vločka? Co se stane?
Představte si, že vidíte z okna jak začíná sněžit. Je to první sníh letošní zimy a všichni víme co to znamená. Jenom zima, v noci až 20 stupňů pod nulou, né-li víc. Úděsná práce, uklízení sněhu z cest a zatápění v kotli. Každý den chodit do školy nabalení jako medvědi. Rýma a kašel. A přesto, zima je pro někoho nejoblíbenější období. Já zimu čím dál víc nesnáším a teplo si opravdu zamilovávám a těším se na něj nejvíce. Ale zima má pro mě i dobré stránky. Vánoce, lyžování (které jsem si oblíbila) a ten krásný výhled na zasněženou krajinu, i když v poslední době je sněhu čím dál méně. Mám prostě ráda své pohodlí a zima mi ho bere. Opravdu jediné, na co se v letošní zimě těším, jsou Vánoce a lyžák, který si, jak doufám, užiju s mojí bláznivou třídou. :) Ovšem, nejvíce se těším jak zima skončí, zvířátka se budou probouzet ze zimního spánku, začnou růst rostlinky a znovu bude svítit teplé sluníčko.
Jaký máte Vy pocit ze zimy? 

Hodnocení filmů - 2012, Proroctví, Číslo 9, Vampires suck

18. listopadu 2010 v 18:34 | The VelííQ |  Popelnice
Nedávno jsem zchlédla pár filmů, a já vám chci říct co si o nich myslím, vlastně taková recenze. :)
Předem se omlouvám za všechny chyby, kterých si při kontrole nevšimnu. :)

The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Začnu filmem 2012. Film je vlastně o tom, jak se vyplní proroctví Mayů (jestli to píšu špatně, tak se omlouvám) a v roce 2012 se stane konec světa. Vlastně konec? Nevím jestli to, že se lidi zachráněj v nějaké vesmírné lodi považuje za konec světa. Přesně nevím jak to skončilo, protože jsem to nedokoukala. Poslední půl hodina byla... jak bych to řekla. Nudná. Nebavilo mě to. Kdežto ve filmu byli i vtipné scény a já i mamka jsme nevěřily, co to tam ten scénarista vymyslel. Tento film prostě nedoporučuji.
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Dále je tu film Proroctví. Je to vlastně celkem podobný film, ale rozhodně se mi líbí víc. Na začátku jde o to, že malá holčička slyší hlasy, které ji říkají čísla. Ona ty čísla napíše na papír a společně s obrázky její splužáků, jej vloží do časové schránky která se otevře za 50 let. Náhodou se papír dostane do rukou matematika, který vyřeší, co neznámá čísla naznačují. Je tam napsáno datum, počet mrtvých a souřaznice které označují nejhorší nehody na světě. Jak to ale skončí, vám nepovím. Pokud se chcete trochu bát, tak film doporučuji. I když mamka říká, že jí konec sklamal.
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Film Číslo 9 - je další tragický film. Konec je hodně smutný, ale i tak se mi film celkem líbí. A o čem to je? Známý vědec vymyslí stroj, který má lidem pomáhat. Bohužel se stroj zblázní a místo aby pomáhal, vytvoří další stroje svého druhu a spolu s nimi se proti lidem spikne. Než ale zemi zničí, stejný vědec vymyslí panáčky, kteří mají zemi zachránit před úplným koncem. Povede se jim to? To vám neřeknu, musíte se na to podívat.. :) Film celkem doporučuji. Jenom taková připomínka - film šel do prodeje 16. června - na mé narozeniny.
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
A na konec jsem si nechala parodii na Stmívání a Nový měsíc - Vampires suck. Je to naprostá blbost. :D Ale celkem jsem se pobavila. :D Akorát konec se mi vůbec nelíbí! Edwarda hraje moc krásnej herec - Matt Lanter. No a děj je v podstatě stejný jako ve Stmívání. Beca se stěhuje ke svému otci do malého městečka. Tam se zamiluje do upíra Edwarda, ale její srdce chce i její kamarád Jacob který se mění ve vlka/psa.. (pochopíte až uvidíte film) Takže, pokud vám je aspoň nad 18, nebo jste dostatečně zkažení, film doporučuji. A ještě, jsem naštvaná - Alice je drobná a krásná a tady ji hraje obr!! :D

Hodnocení blogu Gladusky

18. listopadu 2010 v 17:31 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Líbí se mi:
Nejvíc úžasný je záhlaví s Andym.. ♥ :D (Ale to víš.) Celkově design se mi moc líbí.. :) Menu přehledné. Články se mi moc líbí. Najdu tu hlavně návody, downloady a komixy ohledně The sims 2.. :) A abych nezapoměla videoklipy.. :) Ale je tu i tvoje grafika. Prostě, tvůj blog jsem si moc oblíbila.. :)

Nelíbí se mi:
Jediná připomínka k designu, možná bych nerozostřovala okraje toho zelenýho... Ale jinak nic... :)

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif

PS: Něco jsem ti napsat, do nelíbí se mi, musela, neber si to špatně.. :D :)

Hodnocení blogu BrokenSmile

18. listopadu 2010 v 17:00 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Líbí se mi:
Líbí se mi design, i když bohužel musím znovu říct, že mě mrzí, že jsi si design neudělala sama. Ale to tu nechci rozpitvávat. Tento blog je zaměřený hlavně na módu, jestli jsem si dobře všimla. Takže pokud hledáte fotky různých modních návrhů, tento blog doporučuji. Majitelka píše i články na téma..:) ( U kterých by jsi se mohla více rozepsat. ) Jsou zde i kusovky a další obrázky.

Nelíbí se mi:
Dlouho jsem přemýšlela na tím, co se mi tu nelíbí. Kromě toho, že ten design není tvůj, se mi tu líbí všechno.

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif

Projektový den

16. listopadu 2010 v 17:24 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Dneska jsem měli ve škole projektový den. Takže jsme se neučili. A co že to je ten projektový den? Tento rok se mezi třídy rozdělili státy, my jsme měli Maltu, a o tom státě jsme měli udělat prezentaci. Pak jsme měli nějakou důležitou osobnost z toho státu a něco o ní taky napsat. Potom jsme měli třídu ozdobit - my jsme měli že na nástěnce byli fotky z Malty, nebo její znak a taky jsme měli jednu nástěnku pro naší osobnost. Vybrali jsme si malíře Caravggia. Potom jsme měli udělat třeba nějakou soutěž, nebo njěaké spestření. Tak my jsme udělali životopis toho Caravaggia jako divadlo, potom jsme dali ostatním žákům kartičky a měli je poskládat tak, jak to bylo v tom životopise. Když to udělali, dostali krabičku bonbónů. Jinak, myslím že jsme to měli nejlepší. :D Vím, že samochvála smrdí, ale prostě je to tak.. ! :D
PS: Tady dej prosím hlas Michaelu Jacksonovi a tady se prosím přihlaš do fotosoutěže, potřebuju ještě aspoň dva soutěžící. Děkuji předem :)

Hodnocení blogu Tatarkaz

16. listopadu 2010 v 16:49 | The VelííQ
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Líbí se mi:
Máš naprosto úžasnej design, akorát je škoda, že jsi ho nedělala ty, zvlášť když tam máš rubriku se svojí grafikou. Také se mi líbí přehledné menu, i když je trochu delší, skvěle se vyznám. :) Články jsou všeho druhu, takže většinu věcí co hledám tu určitě najdu.

Nelíbí se mi:
Jak už jsem řekla, je škoda, že ten design není tvoje tvorba a také tu máš spoustu věcí, jako třeba oddělovače, něčí jiný. Proto musím jednu hvězdičku odebrat.

Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif


Yakko - Státy

16. listopadu 2010 v 13:44 | The VelííQ |  Videa
Další video.. :D


:D Prostě vzpomínkový.. :D :) Ještě tam jsme jako Československo :D Myslím, že překlad není potřeba.. :D

Katty Perry - Firework

15. listopadu 2010 v 20:24 | The VelííQ |  Videa
Opět jsem přemyšlela co sem dát. Řekla jsem si, že jsem dlouho nepřidala žádné video. :)


U této písničky se mi hodně líbí videoklip - i když písnička taky není špatná. Líbí se mi, že se ty lidé odhodlají k něčemu, co by jindy nedokázali. Někdy bych chtěla mít jejich sílu to dokázat.

Ať se líbí :)

Překlad: (CČ)

Kupování zimních bot

14. listopadu 2010 v 18:50 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
No na oběd jsme jeli k babičce. Byli tam dvojčata.. :) Ty už vyrostli.. :D :) No jinak.. :D Domů jsem spěchala, abych se naučila nějakej monolog.. :D Ale museli jsme se stavit do Dajchmana (netušim jak se to píše), abych si vybrala zimní boty na lyžák. A jak už někdo mohl postřehnou, nakupování, čehokoli, nemám moc ráda. Takže, hrůza. Navíc, líbily se mi tam jenom jedny a ty němeli v mojí velikosti. Ostatní byly prostě... Děsný. Ty co se mi líbily, byly černý, jednoduchý. A ostatní tam byly s nějkými obrázky nebo vecičkama který kazily vzhled. Nebo když některý už byly obyčejný a celkem hezký, byli na tkaničky. Ty taky nechci protože jak je tam jazyk tak tím akorát leze sníh do bot..  :/ Takže jsem si nevybrala.. :D No, to je všechno co jsem vám chtěla říct.. :D Ahoj.. :)

Program na tvoření videí?

13. listopadu 2010 v 15:50 | The VelííQ |  Deníček
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Prosím vás, neznáte nějakej dobrej program na tvoření videí? Hlavně ne Windows movie maker, na ten už nemám nervy.. :/ Vždycky když už to skoro mám, mi to napíše, že to má nějakou chybu, takže.. Pryč s ním.. Tak kdyby jste věděli, tak prosím napište.. :) Dyštak děkuju moc..;)

Čertík

13. listopadu 2010 v 14:20 | The VelííQ |  Deníček
The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Matyáš Holzel / Peklo s priceznou - Zdroj : Stránka filmu

Před chvílí jsme s mamkou dokoukaly Peklo s princeznou, (mamka to ještě neviděla), a konečně jsem zjistila jak se jmenuje ten roztomilej čertík (viz. fotka). Krásnej, roztomilej.... ♥ Ah.. :D Ňuňu.. ♥ Vím že jsem blázen ale on je prostě sladkej... ♥ No nic.. :) :D

Vím že tento článek je naprosto o ničem, ale prostě sem vám to musela říct.. :D

Nový design

12. listopadu 2010 v 22:09 | The VelííQ |  Blog
Tak jsem upatlala nový design.. :)

By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Nejhorší bylo nastavování a dělání těch pitomých ikonek v menu aby byly jako odkazy.. :D Asi se na to příště vykašlu a dám to jako normální odkaz..! :D Stejně mě ten design na pravo nevychází.. :/ No to nebudu řešit.. :D Snad se líbí.. :)

Ještě náhled na minulý design.. ↓
By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz
Tak papa.. :)