7. Kapitola

8. dubna 2009 v 13:42 | The VelííQ |  Já a můj život
Další dílek..Jo a je tam že balí ten počítač v jejím pokoji, tak mají dva počítače ale ten druhej vyhoděj.. Jakoby.. Prostě to neřešte..xD


Kapitola 7
Když jsme přijely domů byli asi tak čtyři hodiny takže jsem si ještě balila obrázky a alba do papírové krabice a mé oblečení co jsem nechala poházené po pokoji . Měly jsme toho docela dost, protože jsme často jezdily po velkých městech a na dovolené. Prohlížela jsem celý byt a na poličce v obýváku sem uvidela rámeček s fotkou. Nikdy před tím sem si ho nevšimla protože byl v zadu, ale to co jsme tam uviděla mě dostalo. Byla tam moje mamka s nějakým chlapem, nejspíš to byl můj táta.

"Víš kdo to je?" přišla ke mně mamka když uviděla že si jí prohlížím.
"Ne.." otočila jsem se na ni "Je to můj táta?"
"Jo.. Je.." řekla smutně.
"Co se stalo, že už s námi nežije?" řekla jsem potichu.
"Víš, chovala jsem se jako puberťačka, i když mi bylo osmnáct a měla jsem tebe." Sedla si na gauč a rámeček s fotkou si přitiskla na hruď "Tenkrát ti bylo sotva půl roku a měla jsem tě u nějakej paní na hlídání, protože sem šla s tvím tátou do baru." Položila rámeček na stůl "Jedna paní mě nabídla jestli nechci tancovat, že jim chybí tanečnice, tak já že jo, nastoupila jsem ale tátovi sem nic neřekla. Všechno bylo v pohodě, tancoval si se s vím kámošem, ale najednou mě uviděl a zrovna se u mě motal nějakej chlap a myslel si že ho podvádím. Tak se se mnou rozešel." Ukápla jí slza.
"To je mi líto…" pohladila jsem jí po vlasech.
"Jo, už to je dávno..!" usmála se "A navíc teď mám ještě lepšího a určitě bude suprovím tátou!" vstala a vzala sebou i rámeček s fotkou a hodila ho do lepenkové krabice a páskou krabici zalepila. Já ji potom dotáhla na chodbu. Byla už polovičně zaplněná. Vzpomněla jsem si že mám nové oblečení, tak jsem hledala mojí tašku s oblečením, když už sem jí uviděla pod hordou mamčiných věcí zabalila jsem si i mé nové oblečení. Šla jsem na horu že ještě vyluxuju koberce. V pokoji sem našla mamku.
"Co tu děláš?" zeptala jsem se jí.
"Ale, balím ti počítač." Mávla rukou.
"Aha, a chceš pomoct?" řekla jsem ustaraně.
"Jo, pomoc by se hodila, můžeš mi prosím tě přinést pásku?"
"Jo, jasně že můžu!" odešla jsem z pokoje hledat pásku.
"Tady je." Podávala jsem ji mamce.
"Jo díky moc." Usmála se na mě.
Ještě chvíli jsme balily poslední věci, a když sem neměla co dělat šla sem si číst. Moc mě to nebavilo a na víc sem se děsně těšila na zítřek, tak, když sem dočetla kapitolu sem se šla umýt a převléknou do košile kterou sem si nezabalila. Nakonec sem usnula..

Minulý díl:
Další díl:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Ano..! 60.3% (243)
Nic moc.. ! 19.9% (80)
Ne..! 19.9% (80)

Komentáře

1 Gabik (x SB <3 Gabik (x SB <3 | Web | 8. dubna 2009 v 19:48 | Reagovat

tak ty očii nejde přehlídnout :P=**... jo někdy tam dám kvalitní fotku, to bylo schválně ta nekvalitní:D a ten design, nakonec se mi nechce nic vymýšlet:D

2 >Dein-Schmerz< >Dein-Schmerz< | Web | 15. října 2010 v 21:23 | Reagovat

Na toho toho otce jsem zvědavá. Skvělá povídky, jdu si přečíst další díl. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama